Transfer

Transfer

Für Hotelgäste bieten wir gern werktags zwischen 8:00 und 16:00 Uhr den Fahrdienst des Hotels an.

Der Transfer mit einem 7-sitzigen Firmenwagen steht ab 3 Personen zum Vorteilspreis je nach den zeitlichen Möglichkeiten des Hotels und nach Vereinbarung mit der Rezeption zur Verfügung. Ein Transfer muss einen Tag im Voraus bestellt und am Hotelempfang bezahlt werden.

 


Preisliste

Ponteo – Rusovce Flughafen Wien Schwechat 48 EUR
Ponteo – Rusovce Flughafen M. R. Štefanik Bratislava 15 EUR
Ponteo – Rusovce Hauptbahnhof 15 EUR
Ponteo – Rusovce Busbahnhof Mlynské Nivy 15 EUR
Ponteo – Rusovce Parndorf 30 EUR
Wartezeit/1 Stunde. SR – CZ – AT – DE 10 EUR
Jedes neuen Kilometer SR/AT 1,- EUR

 

Der Preis ist inkl. MwSt. angegeben.
Bei Interesse seitens des Kunden ist im Preis auch die Rückfahrt zum Ponteo inbegriffen, Wartezeiten werden extra berechnet.

Neben dem hoteleigenen Fahrdienst bieten wir allen Kunden auch den Transport mit Fahrzeugen der Marke Mercedes unseres Taxivertragspartners MB Taxi. Der Transfer kann hier seitens der Hotelgäste beim Check-out an der Rezeption oder direkt im Taxi bezahlt werden, je nach Absprache mit der Rezeption.

Vorteilspreise beim Transfer mit MB Taxi:

 

Ponteo – Rusovce Flughafen Wien Schwechat 61 EUR
Ponteo – Rusovce Flughafen M. R. Štefánik Bratislava 25 EUR
Ponteo – Rusovce Bratislava Stadtzentrum 21 EUR
Ponteo – Rusovce Hauptbahnhof 24 EUR
Ponteo – Rusovce Wien Stadtzentrum 82 EUR
Ponteo – Rusovce Budapest 179 EURHOTEL PONTEO****

Miesto, ktoré Vám ostane v srdci

Keď si večer ľahnete spať a ráno sa zobudíte s príjemným pocitom, že sa vám z tej pohodlnej postele nechce ani vstať, ste buď doma alebo v hoteli Ponteo. Kompletné štvorhviezdičkové služby vás budú rozmaznávať po celý deň. Je jedno, či si vyberiete ubytovane v izbe, v apartmáne s možnosťou prístelky či detskej postieľky alebo v bezbariérovom apartmáne. Pocit pohody u nás pocítite úplne všade.

Všetky hotelové izby a apartmány sú moderne zariadené, komfortné, útulné a ladené do prírodných farieb.

Vybavenie izieb

kvalitné matrace - individuálne ovládaná klimatizácia - vlastné sociálne zariadenie - priestranný balkón - izbový trezor - televízor - minibar - telefón - sušič na vlasy - základná kúpeľňová mini drogéria - nefajčiarske izby

Služby pre ubytovaných hostí

Wi-Fi pripojenie v celom komplexe zdarma - káva/čaj v apartmánoch zdarma - parkovanie zdarma - voľný vstup do fitness centra - zvýhodnený hotelový transfer na požiadanie - room service - možnosť prístelky - detské postieľky zdarma - check in o 14.00 h, check out o 11.00 h.

Hotel Ponteo si určite zamilujete. Chce to len raz prísť a zažiť.

 

FotogalériaTripadvisorRezervácia

 
 
Hotel Ponteo - izby a apartmány

Izby a apartmány

Hotel Ponteo - pobytové balíky

Pobytové balíky

 
Hotel Ponteo - aktivity v okolí

Aktivity v okolí

Hotel Ponteo - doprava

Transfer

Hotel Ponteo je súčasťou multifunkčného komplexu Ponteo Activity Park. Je vyhľadávaným miestom pre oddych, zábavu ale i prácu. Vďaka našej komplexnosti vám ponúkame ubytovanie v 4* hoteli, stravovanie v skvelej reštaurácii plnej kulinárskych špecialít, príjemné posedenie v elegantnej kaviarni so zimnou záhradou, športové vyžitie v našom špičkovom fitness centre a vonkajších ihriskách, oddych a regeneráciu v štýlovom wellness aj zábavu v bowling centre a to všetko v najvyššej kvalite a luxuse, ktorému je ťažko odolať.
Ponteo Activity Park sa nachádza v Bratislave v pokojnej mestskej časti Rusovce, vzdialenej od centra Bratislavy 15 minút autom. Situovaný je v blízkosti CHKO Dunajské luhy a rieky Dunaj.Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.