Outdoor-Sportplätze

Outdoor-Sportplätze

Vom Frühjahr bis zum Herbst haben wir für alle Sportler zwei Mehrzweck Sportplätze mit einer speziell gefederten Oberfläche zur Verfügung, die sich für Tennis, Minifußball, Netzball, Basketball oder auch Handball eignet; außerdem gibt es hier einen Platz für Beachvolleyball. Neben der Außenterrasse befindet sich auch ein Platz für das beliebte Petanque.

 

Reservierung

 


 

Mehrzwecksportplätze

Die beiden Mehrzwecksportplätze mit der künstlichen, speziell gefederten Oberfläche, die für TENNIS, MINIFUSSBALL, BASKETBALL, HANDBALL oder NETZBALL ideal sind, stehen tagtäglich bis in die Abendstunden allen aktiven wie auch Gelegenheitssportlern zur Verfügung.

_ponteo-beach-volleyball

Beachvolleyball

Für alle Fans des Beachvolleyballs haben wir vom Frühjahr bis zum Herbst einen speziell hierfür geeigneten Sportplatz im Angebot. Dieses Spiel, das keine Altersgrenzen kennt, ist sehr schonend für Gelenke und Sehnen, da alle Fallschritte und Stöße durch den Sand aufgefangen werden.

_ponteo-petanque

Petanque

Kommen Sie hinaus auf die Terrasse unseres Restaurants und verschönern Sie sich den Tag mit einer Partie PETANQUE. Das Prinzip dieses beliebten Spiels der Franzosen ist ganz einfach, aber die perfekte Technik und besonders die Spieltaktik erfordern ein regelmäßiges Training.

 

HOTEL PONTEO****

Miesto, ktoré Vám ostane v srdci

Keď si večer ľahnete spať a ráno sa zobudíte s príjemným pocitom, že sa vám z tej pohodlnej postele nechce ani vstať, ste buď doma alebo v hoteli Ponteo. Kompletné štvorhviezdičkové služby vás budú rozmaznávať po celý deň. Je jedno, či si vyberiete ubytovane v izbe, v apartmáne s možnosťou prístelky či detskej postieľky alebo v bezbariérovom apartmáne. Pocit pohody u nás pocítite úplne všade.

Všetky hotelové izby a apartmány sú moderne zariadené, komfortné, útulné a ladené do prírodných farieb.

Vybavenie izieb

kvalitné matrace - individuálne ovládaná klimatizácia - vlastné sociálne zariadenie - priestranný balkón - izbový trezor - televízor - minibar - telefón - sušič na vlasy - základná kúpeľňová mini drogéria - nefajčiarske izby

Služby pre ubytovaných hostí

Wi-Fi pripojenie v celom komplexe zdarma - káva/čaj v apartmánoch zdarma - parkovanie zdarma - voľný vstup do fitness centra - zvýhodnený hotelový transfer na požiadanie - room service - možnosť prístelky - detské postieľky zdarma - check in o 14.00 h, check out o 11.00 h.

Hotel Ponteo si určite zamilujete. Chce to len raz prísť a zažiť.

 

FotogalériaTripadvisorRezervácia

 
 
Hotel Ponteo - izby a apartmány

Izby a apartmány

Hotel Ponteo - pobytové balíky

Pobytové balíky

 
Hotel Ponteo - aktivity v okolí

Aktivity v okolí

Hotel Ponteo - doprava

Transfer

Hotel Ponteo je súčasťou multifunkčného komplexu Ponteo Activity Park. Je vyhľadávaným miestom pre oddych, zábavu ale i prácu. Vďaka našej komplexnosti vám ponúkame ubytovanie v 4* hoteli, stravovanie v skvelej reštaurácii plnej kulinárskych špecialít, príjemné posedenie v elegantnej kaviarni so zimnou záhradou, športové vyžitie v našom špičkovom fitness centre a vonkajších ihriskách, oddych a regeneráciu v štýlovom wellness aj zábavu v bowling centre a to všetko v najvyššej kvalite a luxuse, ktorému je ťažko odolať.
Ponteo Activity Park sa nachádza v Bratislave v pokojnej mestskej časti Rusovce, vzdialenej od centra Bratislavy 15 minút autom. Situovaný je v blízkosti CHKO Dunajské luhy a rieky Dunaj.Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.