Saunen und Jacuzzi

_ponteo_wellness_65

Saunen und Jacuzzi

Vergessen Sie alle Sorgen und entspannen Sie

Sie wollen die Harmonie von Körper und Geist finden, sich erholen und dabei ohne körperliche Anstrengung Ihrem Organismus Gutes tun?

Dann empfehlen wir Ihnen die Saunawelt Ponteo. Die wohltuende Wirkung einer finnischen, Dampf- oder Infrarotsauna mit anschließender Erfrischung in eiskaltem Wasser, das ist die wahre, gesunde Gymnastik für die Gefäße, danach fühlt man sich wie neu geboren. Anschließend sollten Sie sich unbedingt noch Streicheleinheiten in unserer Luxus-Jacuzzi auf der offenen Terrasse mit einem überwältigenden Ausblick auf die Umgebung gönnen.

 


 

Sauny

Saunen

Sie mögen die Hitze in der trockenen finnischen Sauna? Oder mögen Sie lieber den wohltuenden Einfluss des Dampfbads, in dem Körper und Atemwege frei werden? Auch die gesunde Strahlung der Infrarotsauna ist einen Besuch wert. Für die perfekte Abrundung des Saunabesuchs sorgt das Abkühlbecken.

 

ponteo wellness relaxacna miestnost

Entspannungsraum

Erholung nach oder zwischen den Saunagängen, Ruhe, Entspannung, Meditation, Romantik… Ergonomisch geformte Komfortliegen, das natürliche Design des Raums, die intime Atmosphäre des Kerzenlichts… Diese Entspannung haben Sie sich wirklich verdient. Gönnen Sie sich das bei Ponteo.

 

virivka

Jacuzzi

Eine wohltuende Massage des ganzen Körpers durch Wasserstrahle neben einer angenehmen Unterhaltung mit dem Partner oder Freunden. Dazu der Ausblick auf den Sonnenuntergang über der Tiefebene des Donaulandes… Diese Romantik bietet Ihnen unsere Luxus-Jacuzzi auf der offenen Terrasse.

 

 


 

 

HOTEL PONTEO****

Miesto, ktoré Vám ostane v srdci

Keď si večer ľahnete spať a ráno sa zobudíte s príjemným pocitom, že sa vám z tej pohodlnej postele nechce ani vstať, ste buď doma alebo v hoteli Ponteo. Kompletné štvorhviezdičkové služby vás budú rozmaznávať po celý deň. Je jedno, či si vyberiete ubytovane v izbe, v apartmáne s možnosťou prístelky či detskej postieľky alebo v bezbariérovom apartmáne. Pocit pohody u nás pocítite úplne všade.

Všetky hotelové izby a apartmány sú moderne zariadené, komfortné, útulné a ladené do prírodných farieb.

Vybavenie izieb

kvalitné matrace - individuálne ovládaná klimatizácia - vlastné sociálne zariadenie - priestranný balkón - izbový trezor - televízor - minibar - telefón - sušič na vlasy - základná kúpeľňová mini drogéria - nefajčiarske izby

Služby pre ubytovaných hostí

Wi-Fi pripojenie v celom komplexe zdarma - káva/čaj v apartmánoch zdarma - parkovanie zdarma - voľný vstup do fitness centra - zvýhodnený hotelový transfer na požiadanie - room service - možnosť prístelky - detské postieľky zdarma - check in o 14.00 h, check out o 11.00 h.

Hotel Ponteo si určite zamilujete. Chce to len raz prísť a zažiť.

 

FotogalériaTripadvisorRezervácia

 
 
Hotel Ponteo - izby a apartmány

Izby a apartmány

Hotel Ponteo - pobytové balíky

Pobytové balíky

 
Hotel Ponteo - aktivity v okolí

Aktivity v okolí

Hotel Ponteo - doprava

Transfer

Hotel Ponteo je súčasťou multifunkčného komplexu Ponteo Activity Park. Je vyhľadávaným miestom pre oddych, zábavu ale i prácu. Vďaka našej komplexnosti vám ponúkame ubytovanie v 4* hoteli, stravovanie v skvelej reštaurácii plnej kulinárskych špecialít, príjemné posedenie v elegantnej kaviarni so zimnou záhradou, športové vyžitie v našom špičkovom fitness centre a vonkajších ihriskách, oddych a regeneráciu v štýlovom wellness aj zábavu v bowling centre a to všetko v najvyššej kvalite a luxuse, ktorému je ťažko odolať.
Ponteo Activity Park sa nachádza v Bratislave v pokojnej mestskej časti Rusovce, vzdialenej od centra Bratislavy 15 minút autom. Situovaný je v blízkosti CHKO Dunajské luhy a rieky Dunaj.Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.