Transport

Transport

We will gladly provide our accommodated guests with the hotel’s transport service on working days from 8am to 4pm.

Transport by a 7-seat corporate vehicle for the discounted rates in the case of drive-away of more than 3 people is possible according to the future options of the hotel and after agreement with reception. Transportation must be booked a day in advance and paid at the reception desk of the hotel.

 


Price list

Ponteo – Rusovce Schwechat Airport EUR 48
Ponteo – Rusovce M. R. Štefanik Airport EUR 15
Ponteo – Rusovce Main station EUR 15
Ponteo – Rusovce Bus station Mlynské Nivy EUR 15
Ponteo – Rusovce Parndorf EUR 30
Waiting charges/1 hour. SR – CZ – AT – DE EUR 10
Every new km SR/AT EUR 1,-

 

Price includes VAT.
If the customer is interested, the price includes the travel back to Ponteo plus the price of the demurrage charges.

In addition to our own hotel transport, we offer to all customers transport by Mercedes vehicles from our MB Taxi contracting taxi service. It is possible to pay for transport, in the case of accommodated guests, at reception upon check-out or in the taxi, according to the agreement with the reception.

Discounted rates of the transport ensured by MB Taxi:

 

Ponteo – Rusovce Schwechat Airport EUR 61
Ponteo – Rusovce M. R. Štefánik Airport EUR 25
Ponteo – Rusovce Bratislava city center EUR 21
Ponteo – Rusovce Main station EUR 24
Ponteo – Rusovce Vienna city center EUR 82
Ponteo – Rusovce Budapest EUR 179HOTEL PONTEO****

Miesto, ktoré Vám ostane v srdci

Keď si večer ľahnete spať a ráno sa zobudíte s príjemným pocitom, že sa vám z tej pohodlnej postele nechce ani vstať, ste buď doma alebo v hoteli Ponteo. Kompletné štvorhviezdičkové služby vás budú rozmaznávať po celý deň. Je jedno, či si vyberiete ubytovane v izbe, v apartmáne s možnosťou prístelky či detskej postieľky alebo v bezbariérovom apartmáne. Pocit pohody u nás pocítite úplne všade.

Všetky hotelové izby a apartmány sú moderne zariadené, komfortné, útulné a ladené do prírodných farieb.

Vybavenie izieb

kvalitné matrace - individuálne ovládaná klimatizácia - vlastné sociálne zariadenie - priestranný balkón - izbový trezor - televízor - minibar - telefón - sušič na vlasy - základná kúpeľňová mini drogéria - nefajčiarske izby

Služby pre ubytovaných hostí

Wi-Fi pripojenie v celom komplexe zdarma - káva/čaj v apartmánoch zdarma - parkovanie zdarma - voľný vstup do fitness centra - zvýhodnený hotelový transfer na požiadanie - room service - možnosť prístelky - detské postieľky zdarma - check in o 14.00 h, check out o 11.00 h.

Hotel Ponteo si určite zamilujete. Chce to len raz prísť a zažiť.

 

FotogalériaTripadvisorRezervácia

 
 
Hotel Ponteo - izby a apartmány

Izby a apartmány

Hotel Ponteo - pobytové balíky

Pobytové balíky

 
Hotel Ponteo - aktivity v okolí

Aktivity v okolí

Hotel Ponteo - doprava

Transfer

Hotel Ponteo je súčasťou multifunkčného komplexu Ponteo Activity Park. Je vyhľadávaným miestom pre oddych, zábavu ale i prácu. Vďaka našej komplexnosti vám ponúkame ubytovanie v 4* hoteli, stravovanie v skvelej reštaurácii plnej kulinárskych špecialít, príjemné posedenie v elegantnej kaviarni so zimnou záhradou, športové vyžitie v našom špičkovom fitness centre a vonkajších ihriskách, oddych a regeneráciu v štýlovom wellness aj zábavu v bowling centre a to všetko v najvyššej kvalite a luxuse, ktorému je ťažko odolať.
Ponteo Activity Park sa nachádza v Bratislave v pokojnej mestskej časti Rusovce, vzdialenej od centra Bratislavy 15 minút autom. Situovaný je v blízkosti CHKO Dunajské luhy a rieky Dunaj.Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.