AY FLY

cvicenie ay fly Ponteo

AY FLY

Predstavte si, že neexistujú hranice pohybu. Vaše telo a myseľ splynú v jedno a vy sa vznášate a relaxujete. Je len na vás či v ďalšom okamihu vzlietnete vyššie alebo pristanete na zemi. Zdá sa vám to nemožné? Potom ste ešte neskúsili AY Fly Training style.

AY Fly style je relaxačné cvičenie inšpirované jogou, gymnastikou, strečingom, pilates a prvkami akrobacie. Vďaka Joge posilňujete celé telo, uvoľníte a predĺžite svaly, zlepšíte flexibilitu kĺbov. Cvičenie zvyšuje vašu fyzickú i mentálnu zdatnosť.

Jednotlivé cviky a figúry sú starostlivo vyberané tak, aby ich zvládol úplný nováčik, dieťa i aktívny športovec. Relaxačné cvičenie prebieha v jemnej pevnej plachte z leteckého hodvábu, ktorá zaručí váš komfort a úplné bezpečie.


Chystáte sa s nami na prvú hodinu AY FLY Training?

Prečítajte si niekoľko rád, vďaka ktorým ju bez problémov zvládnete. Vďaka nim sa budete cítiť komfortne, bezpečne a sebaisto.

• AY Fly Training obsahuje akrobatické prvky, ktoré pôsobia na tráviace ústrojenstvo – najedzte sa v dostatočnom predstihu, aspoň 2-3 hodiny pred cvičením
• vhodným oblečením sú: dlhé nohavice z bavlny, pre ženy najlepšie legíny a pre mužov tepláky, v žiadnom prípade nie nohavice zo šmykľavého materiálu, tričko s dlhým rukávom, ponožky
• hodinky, náramky a prstene nechajte doma, predídete drobným škrabancom na tele
• dôsledne dodržiavajte pokyny inštruktora a dôverujte hodvábnej sieti.

 

HOTEL PONTEO****

Miesto, ktoré Vám ostane v srdci

Keď si večer ľahnete spať a ráno sa zobudíte s príjemným pocitom, že sa vám z tej pohodlnej postele nechce ani vstať, ste buď doma alebo v hoteli Ponteo. Kompletné štvorhviezdičkové služby vás budú rozmaznávať po celý deň. Je jedno, či si vyberiete ubytovane v izbe, v apartmáne s možnosťou prístelky či detskej postieľky alebo v bezbariérovom apartmáne. Pocit pohody u nás pocítite úplne všade.

Všetky hotelové izby a apartmány sú moderne zariadené, komfortné, útulné a ladené do prírodných farieb.

Vybavenie izieb

kvalitné matrace - individuálne ovládaná klimatizácia - vlastné sociálne zariadenie - priestranný balkón - izbový trezor - televízor - minibar - telefón - sušič na vlasy - základná kúpeľňová mini drogéria - nefajčiarske izby

Služby pre ubytovaných hostí

Wi-Fi pripojenie v celom komplexe zdarma - káva/čaj v apartmánoch zdarma - parkovanie zdarma - voľný vstup do fitness centra - zvýhodnený hotelový transfer na požiadanie - room service - možnosť prístelky - detské postieľky zdarma - check in o 14.00 h, check out o 11.00 h.

Hotel Ponteo si určite zamilujete. Chce to len raz prísť a zažiť.

 

FotogalériaTripadvisorRezervácia

 
 
Hotel Ponteo - izby a apartmány

Izby a apartmány

Hotel Ponteo - pobytové balíky

Pobytové balíky

 
Hotel Ponteo - aktivity v okolí

Aktivity v okolí

Hotel Ponteo - doprava

Transfer

Hotel Ponteo je súčasťou multifunkčného komplexu Ponteo Activity Park. Je vyhľadávaným miestom pre oddych, zábavu ale i prácu. Vďaka našej komplexnosti vám ponúkame ubytovanie v 4* hoteli, stravovanie v skvelej reštaurácii plnej kulinárskych špecialít, príjemné posedenie v elegantnej kaviarni so zimnou záhradou, športové vyžitie v našom špičkovom fitness centre a vonkajších ihriskách, oddych a regeneráciu v štýlovom wellness aj zábavu v bowling centre a to všetko v najvyššej kvalite a luxuse, ktorému je ťažko odolať.
Ponteo Activity Park sa nachádza v Bratislave v pokojnej mestskej časti Rusovce, vzdialenej od centra Bratislavy 15 minút autom. Situovaný je v blízkosti CHKO Dunajské luhy a rieky Dunaj.Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.