Referencie – svadby

_ponteo-activity-park-svadba-v-style-ponteo-2

Referencie – svadby

Ďakujeme všetkým mladomanželom za dôveru a rozhodnutie zveriť organizáciu dôležitého momentu v ich životoch tímu Ponteo.

 


Nikola & Kristián & Sebastián

3.6.2016 sme si splnili svoj sen. Na tento krásny deň sme si vybrali hotel Ponteo Rusovce, nakoľko sme mali na svadbe malé deti a potrebovali sme aj ubytovanie. Výber tohto hotela bol jednoznačne tou správnou voľbou, spojenie súkromia s krásnou terasou, skvelým jedlom, vínkom a hudbou, vyčaril úsmev na perách každeho hosťa a ešte raz sa chceme poďakovať za všetko. Bol to jeden z najkrajšich dní nášho života 🙂

Svadba 3.6.2016

Katarína & František

Ospravedlňujem sa, že som Vám nenapísala resp. nezavolala skôr, ale vždy si spomeniem večer pred spaním, keď odkladám obrúčku. Chcela by som sa Vám z celého srdca poďakovať za Vašu organizáciu a profesionálnu pomoc pri svadbe. Bez Vás by svadba nebola takou pohodovou, ako sme si ju s mužom predstavovali. Všetkým svadobným hosťom jedlo nesmierne chutilo. Výzdoba bola decentná, presne ako ste sľuboval. Obsluhujúci personál bol mimoriadne ohľaduplný, láskavý a so všetkými detailmi sa prišli poradiť. Ešte raz Vám veľmi ďakujem.

Svadba 7.5.2016

Monika & Stanislav

Veľmi pekne ďakujeme za všetko, za bezproblémový priebeh a ústretovosť všetkých zúčastnených. Ešte by som chcela vyzdvihnúť pracú, profesionalitu, ochotu a skvelý prístup obsluhujúceho personálu, hlavne, a to meno som bohužiaľ zabudla :-)). Ale Vy budete určíte vedieť, čašníka, ktorý nás obsluhoval a mal nás na starosti a vyriešil s ochotou každú našu požiadavku. Inak, musím povedať, že sme mali na neho ”šťastie“, keď sme sa boli u Vás párkrát naobedovať ešte  pred svadbou, a vždy bol skvelý a to potvrdil aj počas našej svadby. Samozrejme vďaka patrí aj Vašim kuchárom. Prajem Vám všetko dobré a hlavne veľa spokojných zákazníkov.

Svadba 12.3.2016

Zuzana & Martin

Milé Ponteo, srdečne Vám ďakujeme za to, že sme u vás mohli osláviť mimoriadnu životnú udalosť, našu svadbu. Dňa 22.8.2015 sme uzatvorili manželstvo a oslávili to u Vás v rodinnom kruhu a následné v kruhu priateľov dna 18.09.2015. Touto cestou by sme radi vyjadrili našu spokojnosť aj spokojnosť našich hosti s atmosférou, službami, prístupom ako aj s jedlom a ubytovaním. Vďaka úžasnému, milému a spoľahlivému personálu sme sa cítili veľmi dobre – rodinne a veľmi chválime, že náš psík Bruno mohol prežiť tuto udalosť po našom boku. Srdečne vám ďakujeme za flexibilný prístup, za to, že ste sa vždy snažili vyjsť v ústrety našim potrebám. Na vaše rebierka a riblaire šalát budeme určite dlho spomínať.

Posvadobná oslava 18.9.2015

Alexandra & Peter

Chceli by sme sa s manželom poďakovať za úžasnú svadbu, ktorú sme mali v sobotu 12.9.2015. So všetkým sme boli maximálne spokojní. Od chutného jedla, milú obsluhu, super ubytovanie, cez ochotné recepčné. Všetko prebehlo v poriadku, tak ako sme s Vami na túto našu životnú udalosť dohodli. Ďakujeme Vám za veľmi profesionálny prístup. Naši svadobní hostia boli tiež spokojní a veľmi sa im u Vás páčilo. Dokonca poniektorí svadobčania sa k Vám večer hneď na druhý deň vybrali na kávu. Keď nás v budúcnosti bude čakať nejaká výnimočná udalosť, tak si určite s radosťou opäť vyberieme Ponteo.

Svadba 12.9.2015

Zuzana & Martin

Všeobecne sme boli veľmi spokojní, s prístupom recepcie, obsluhy i vaším. Veľmi sa nám páčilo, že ste „dog friendly“, dámy na recepcii nám veľmi pomáhali, boli veľmi milé a príjemné, taktiež obsluha, veľmi nám pomohli s pobalením veci i jedla, krásne ste nám to prichystali. Ale ako som spomínala, celkovo sme boli veľmi spokojní, aj rodina, veľmi príjemné prostredie, obsluha, prístup, nápomocnosť a trpezlivosť. Všetkým našim požiadavkám bolo vyhovené, aj keď sme menili načasovanie niektorých aktivít. Cítili sme sa veľmi dobre, až tak familiárne, tešíme sa u vás na ďalšiu oslavu.

Svadba 22.8.2015

Lucy & Andy

Boli sme u vás úplne nadšení Vaším barovým a reštauračným personálom, customer service u vás ozaj funguje na vysokej úrovni. Personál veľmi prispel k nášmu celkovému spokojnému zážitku počas príprav na svadbu v sobotu, hlavný čašník sa ani raz neprestal usmievať a doniesol nám dokonca laptop s reprákmi počas príprav na izbu, keď som sa spýtala, či by si bolo možné nejako si pustiť hudbu. Manžel tiež vravel, že sa veľmi dobre staral aj o neho a jeho kamarátov. Okrem výbornej kuchyne a ďalších služieb, ktoré poskytujete, by ste mali začať robiť customer service školenia pre ľudí, ktorí pracujú v iných zariadeniach a hoteloch na okolí, veľa by sa u vás naučili. 🙂  Fotoreportáž zo svadby.

Svadba 8.8.2015 (UK/SK)

Ján & Zuzana

Ďakujeme Vám veľmi pekne za zabezpečenie našej svadby. Bolo to všetko super a sme veľmi spokojní. Rovnako si pochvaľovali aj naši hostia. Ešte raz vďaka Vám i celému personálu! Želám Vám všetko dobré.

Svadba 7.8.2015

Vladimír & Natália

Ďakujeme, naša svadba bola naozaj krásna. Jedlo bolo úžasné, obsluha bez chyby a zábava skvelá. Všetkým sa veľmi páčilo.

Svadba 25.7.2015

Megan

After returning home from our honeymoon I wanted to write you with our enthusiastic impressions of the wedding week we had at Ponteo. I can’t thank you enough for all the work and consideration you personally put in to planning this thing with us. We were consistently impressed with your organisation and communication with us through many, many emails back and forth. As you know, we had many international guests (many of whom had never previously been to Bratislava) staying in the hotel for the nights before and of the wedding and I am extremely grateful for their enjoyable and comfortable stay in the rooms and the quality of the services (i.e. breakfast, spa, bowling, etc) and hospitality the Ponteo staff provided. The wedding day was beautiful and, again, the staff were incredibly helpful and positive. The venue looked beautiful and we look forward to sending you pictures when we get them from our photographer. Our wedding guests told us how much they enjoyed the delicious food and everything ran smoothly. Overall, we couldn’t have asked for a better venue or a better experience for our family and ourselves. Thank you again for everything and, in the event we can write a formal review in order to help benefit Ponteo, please let us know. I’m sure we will meet again soon when we come to Ponteo’s restaurant!

Svadba 2.5.2015 (USA/SK)

Lucia & Karol

Dobrý deň prajem, mali ste pravdu, dopadlo to výborne, bola som nadšená celým dňom! Vám ďakujeme za ochotu a za maximálnu ústretovosť. Budeme len odporúčať! Určite sa u vás ešte vidíme aj na ďalších akciách! Všetko dobre prajeme!

Svadba 25.4.2015

Janka & Karol

12. 5. sme mali v tomto skvelom hoteli svadbu, obrad aj hostinu. Všetko klapalo, všetko bolo pripravené tip top. Veľmi chválim spoluprácu s managerkou hotela, stále na všetko dohliadala. Tiež chválim čašníkov a celý personál za ich ústretovosť a ochotu. Za to všetko im patrí naše veľké ďakujem. Vrelo odporúčam.

Svadba 12.5.2017

Monika & Rudolf

Chceme vám ešte dodatočne poďakovat za skvelú spoluprácu a pohodový priebeh nášho dňa. Jedlo bolo vynikajuce, personal veľmi ustretový. Spokojnosť maximálna.

Svadba 13.5.2017

Lucia & Patrik

Dobrý deň, 5.8.2017 sme mali u Vás svadbu. Chcela by som sa touto cestou poďakovať za úžasný večer, ktorý sme u vás prežili 🙂 Všetko bolo dokonalé, od výzdoby, excelentného jedla, pitia, priestorov, okolia a v neposlednom rade veľmi ústretového personál. Nikomu nič nechýbalo, na nič sa nečakalo. Veľmi si pochvaľovali aj naši hostia, čo bolo pre nás tiež veľmi dôležité 🙂 Ak budeme najbližšie plánovať akékoľvek rodinne posedenie/oslavu, tak jedine u Vás. Dúfam, že ani potom nebudeme ľutovať 🙂 Ste top, najlepšia voľba! Určíte si k Vám prídeme radi posedieť aj len tak, na výbornú kávičku, jedlo, limonádu či pivko 🙂 Ešte raz ďakujeme! Aj vďaka Vám, bol náš svadobný deň dokonalý.

Svadba 5.8.2017

 


Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí. Rodinu, priateľov, susedov, kolegov. Chce to len raz prísť a zažiť.