Šport fan zóna v Bar&Bowling

Radi fandíte?
Prídite do Bar&Bowling

Fandite s nami.

Počas celého októbra máte možnosť využiť našu Šport Fan Zónu, vychutnať si športové zápasy na Digi Športe pri dobrom pive a jedle. V októbri máme pre vás pripravené husacie hody. 4.-6.10. môžete ochutnať husacie degustačné menu. Doprajte si dobrú zábavu a  vytvorte si u nás výbornú náladu a pohodu  po náročnom pracovnom týždni. Pridajte k tomu pohyb alebo si u nás len tak poseďte s priateľmi.

Doprajte si skvelé posedenie s priateľmi.

Šport rezervácie


OKTÓBER

Husacie hody degustačné menu 

4. – 6.10. 2019

Husacie špecialitky sú u nás už takmer neodmysliteľnou súčasťou jedálničkov v októbri. Počas celého mesiaca sme pre vás aj my pripravili kvalitný výber. Tento víkend máte možnosť ochutnať špeciálne degustačné menu z husacích špecialít.

Okrem typickej slovenskej husaciny nebudú chýbať v ponuke menu aj kačacie špecialitky a sladký dezert. Pre tých, ktorí majú radšej niečo ostrejšie, nebude chýbať typická slovenská borovička, slivovica aj hruškovica, alebo budete mať na výber zo slovenských vín.

Výnimočnú atmosféru vám dotvorí hudba, výber ktorej môžete ovplyvniť aj vy napísaním nám prostredníctvom našej facebookovej stránky .

Slovenské degustačné menu/
1 osoba/25,- EUR.

Fandíme!!!
Výber zápasov 

október

6.10.2019
Inter Milan-Juventus

10.10.2019
Z reprezentácie Slovensko-Wales

20.10.2019
Manchester Utd.-Liverpool

27.10.2019
Barcelona-Real Madrid, Liverpool-Tottenham, Paris SG-Marseille

Ak ste partia fanúšikov športu, príďte si k nám  naplno vychutnať športové prenosy v našej Šport fan zóne.

Tešíme sa na vás v Bar&Bowling Ponteo

Bar&Bowling

október

V Ponteu máme 6 profesionálnych bowlingových dráh značky Brunswick, na ktorých hrávali aj profesionáli.

Ponteo Bar & Bowling vám okrem profesionálnej hry ponúka zážitok z kvalitnej hudby s hudobnou videoprojekciou, kde vám zahráme skladby aj podľa vášho výberu.  

Pri posedení s priateľmi  v pohodlných boxoch máte možnosť degustovať husacie špeciality, slovenské pivo Erb a ochutnať kvalitné slovenské vína.

Ak ste partia fanúšikov športu, príďte si k nám  naplno vychutnať športové prenosy v našej Šport fan zóne.

Nezabudnite aj na našu FOTOSÚŤAŽ #ponteo_bowling

Tešíme sa na vás v Bar&Bowling Ponteo

Koktejly

október

Okrem nášho nového modrého koktejlu Swimmingpool, ktorý nielen lahodne chutí, ale svojim dizajnom sa skvele hodí do nášho modrého bowlingového interiéru, si môžete vychutnať aj iné koktejly. Vďaka ich špecifickosti a rôznym chutiam si každý vyberie podľa chuti.

Tešíme sa na vás v Bar&Bowling Ponteo

 


Darčekové poukazy

Tipy na darčeky pre vašich blízkych

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.