Šport fan zóna v Bar&Bowling

Radi fandíte?
Prídite do Bar&Bowling

Fandite s nami.

Počas celého decembra máte možnosť využiť našu Šport Fan Zónu, vychutnať si športové zápasy na Digi Športe pri dobrom pive a jedle. V decembri máme pre vás pripravené špeciálne vianočné menu na túto sezónu. Doprajte si dobrú zábavu a vytvorte si u nás výbornú náladu a pohodu  po náročnom pracovnom týždni. Pridajte k tomu pohyb alebo si u nás len tak poseďte s priateľmi.

Doprajte si skvelé posedenie s priateľmi.

Šport rezervácie


DECEMBER

Vianočné menu

December

Adventný čas sa blíži a s ním aj Vianoce. Každá krajina je špecifická nejakým typickým vianočným menu. Pre zaujímavosť si pozrime niektoré tradičné vianočné jedlá zo sveta. V Austrálii sa podáva šunka, morčacie a kuracie mäso studené s brusnicovou omáčkou. V USA bola väčšina tradícií prebratá z Veľkej Británie, ale keďže tradičný pečený moriak sa podáva o mesiac skôr na Deň vďakyvzdania, tak vianočná večera sa v jednotlivých regiónoch líši. K obľúbeným jedlám patrí šunka, hovädzie a hus. Kanaďania mávajú pečenú morku. Vo Francúzsku a frankofónnych krajinách majú tzv. réveillon. Táto dlhá večera zahŕňa jedlá ako pečená morka s gaštanmi, ustrice, foie gras, homár, divina alebo rôzne druhy syrov. V Nemecku je typickým pečená hus, alebo kapor. Japonci podávajú vianočný koláč so smotanou a jahodami a čo je zaujímavé, že práve v Japonsku je tradíciou jesť na Vianoce KFC. Filipíny majú zvykom servírovať sušené bravčové mäso s guľôčkami z eidamu.

V Ponteo sme pre vás pripravili chutné vianočné menu, ku ktorému nebude chýbať v ponuke aj sladký dezert. Pre tých, ktorí majú radšej niečo ostrejšie, nebude chýbať typická slovenská borovička, slivovica aj hruškovica, alebo budete mať na výber zo slovenských vín.

Výnimočnú atmosféru vám dotvorí hudba, výber ktorej môžete ovplyvniť aj vy napísaním nám prostredníctvom našej facebookovej stránky .

Fandíme!!!
Výber zápasov 

December

4.12.2019

20:30 hod.: Manchester Utd. -Tottenham

7.12.2019.

18:30 hod.: Manchester City – Manchester Utd.

18.12.2019.

20:00 hod.: El Clasico, FC Barcelona – Real Madrid

Ak ste partia fanúšikov športu, príďte si k nám  naplno vychutnať športové prenosy v našej Šport fan zóne.

Tešíme sa na vás v Bar&Bowling Ponteo

Bar&Bowling

December

V Ponteu máme 6 profesionálnych bowlingových dráh značky Brunswick, na ktorých hrávali aj profesionáli.

Ponteo Bar & Bowling vám okrem profesionálnej hry ponúka zážitok z kvalitnej hudby s hudobnou videoprojekciou, kde vám zahráme skladby aj podľa vášho výberu.  

Na posedenie s priateľmi máte k dispozícii súkromné pohodlné boxy.

Ak ste partia fanúšikov športu, príďte si k nám  naplno vychutnať športové prenosy v našej Šport fan zóne.

Nezabudnite aj na našu FOTOSÚŤAŽ #ponteo_bowling

Tešíme sa na vás v Bar&Bowling Ponteo

Nepremeškajte posledné termíny

Vianočný večierok

zabezpečíme vám
priestor v reštaurácii grátis, ubytovanie za korporátne ceny, vianočnú výzdobu na kľúč, slávnostné vianočné menu, bufety podľa vašich predstáv, degustácie vín, rumov, destilátov, ozvučenie, svetelné efekty, živú kapelu, saxofonistu, DJ, fotografa, Bar&Bowling so 6 profesionálnymi dráhami, kde vám vieme usporiadať bowlingový turnaj, možnosť usporiadať squashový turnaj.

Všetko pripravíme na mieru podľa vašich požiadaviek.

Ak ste partia fanúšikov športu, môžete si u nás  naplno vychutnať športové prenosy v našej Šport fan zóne.

Tešíme sa na vás v Bar&Bowling Ponteo

 


Darčekové poukazy

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.