Darčekové poukážky

Objednaj

Darčekové poukazy

Najväčším darčekom je zážitok. Ak hľadáte inšpiráciu, ponúkame Vám jednoduché riešienie Darčekové poukazy Ponteo.

Doprajte svojim príbuzným či známym zážitok


Tip na vianočný darček

 Darček pre gurmánov

Pre ľudí, ktorí ocenia dobré jedlo doplnené vhodným nápojom, ponúkame pôžitok z domácej a medzinárodnej kuchyne spojený s príjemným posedením v štýlovom prostredí. Všetky naše jedlá sú originálnymi receptúrami zohľadňujúcimi základné princípy našej kuchyne. Darujte svojim blízkym darčekovú poukážku v ľubovoľnej hodnote na konzumáciu v našej reštaurácii a doprajte im prežiť príbeh skutočného jedla.

Objednaj

Tip na vianočný darček

Darček pre milovníkov masáží

Masáž prináša úľavu, príjemné pocity ale aj zdravotné benefity. Pre milovníkom masáži máme výborných masérov a bohatú ponuku masáží. Pre pánov máme v ponuke klasickú aj športovú masáž či relaxačnú masáž chodidiel. Dámam môžete dopriať lymfodrenáž, masáž tváre či masáž hlavy teplým olejom. Darujte svojim blízkym zaslúžený relax.

Objednaj

Tip na vianočný darček

Darček pre milovníkov wellness

Vstup do wellness centra určite poteší každého milovníka saunovania či iskrivých bubliniek v jacuzzi. Ponteo má však ďalšie tipy ako obdarovať Vašich najbližších. Ideálnym doplnkom je dámsky alebo pánsky saunový kit v darčekovom balení, či mäkučký župan ako stvorený do oddychovej miestnosti. Všetky dostupné doplnky nájdete k dispozícii na hlavnej alebo wellness recepcii Ponteo.

Objednaj

Darček pre milovníkov zábavy

Pre všetkých, ktorí sa radi zabavia pri dobrej hudbe, chutnom jedle , pri pohári prémioveho slovenského piva ERB, dobrom rume alebo víne a k tomu majú radi pohyb a šport. Môžu sa zabaviť hrou  Bowling   , ktorá je vhodná pre všetkých. Muži, ktorí radi sledujú športové prenosy, si môžu s partiou priateľov vychutnať svoj obľúbený šport naplno pri pive a chuťovkách. Darujte im zážitok plný športu a zábavy.

Objednaj

Tip na vianočný darček

Darček pre milovníkov pohybu

Pre všetkých, ktorí si bez pohybu nevedia predstaviť svoj život alebo chcú pre seba urobiť viac ako doteraz , máme neodolateľnú ponuku skupinových cvičení, individuálnych hodín tenisu, x-body, pilatesu či cvičenie s osobným trénerom. Ak chcete pomôcť naplniť ciele do nového roka 2019 Rekondičný program je to pravé pre Vás. Celú ponuku našich tipov uzatvára dynamický squash a prenájom vonkajších ihrísk.

Objednaj

 Darček pre dámy
Relax a krása

Špeciálny peelingový rituál Vanilla Monoi pre dámy. Skutočný únik z každodennej rutiny obohatený o delikátne nebeské vône a jedinečné textúry pre chvíle hlbokej relaxácie. Dámy si rady doprajú aj omladzujúcu masáž tváre, masáž hlavy alebo anticelulitídovú kofeínovú masáž tela.
Darujte svojej polovičke zážitok skutočného uvoľnenia.

ObjednajMiesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.