Darčekové poukážky

Objednaj

Darčekové karty

Najväčším darčekom je zážitok. Ak hľadáte inšpiráciu, ponúkame Vám jednoduché riešienie Darčekové karty Ponteo. Darčekovú kartu si môžete dobiť kreditom podľa vlastného výberu a využiť na ktorúkoľvek z ponúkaných služieb hotela Ponteo.

Objednať si ju môžete online, alebo na recepcii hotela Ponteo na tel. čísle +421 2 20 90 90 10

Darujte svojim príbuzným či známym zážitok.


 Darček pre gurmánov

Pre ľudí, ktorí ocenia dobré jedlo doplnené vhodným nápojom, ponúkame pôžitok z domácej a medzinárodnej kuchyne spojený s príjemným posedením v štýlovom prostredí. Všetky naše jedlá sú originálnymi receptúrami zohľadňujúcimi základné princípy našej kuchyne. Darujte svojim blízkym darčekovú poukážku v ľubovoľnej hodnote na konzumáciu v našej reštaurácii a doprajte im prežiť príbeh skutočného jedla.

Objednaj

Darček pre milovníkov masáží

Masáž prináša úľavu, príjemné pocity ale aj zdravotné benefity. Pre milovníkom masáži máme výborných masérov a bohatú ponuku masáží. Pre pánov máme v ponuke klasickú aj športovú masáž či relaxačnú masáž chodidiel. Dámam môžete dopriať lymfodrenáž, masáž tváre či masáž hlavy teplým olejom. Darujte svojim blízkym zaslúžený relax.

Objednaj

Darček pre milovníkov wellness

Vstup do wellness centra určite poteší každého milovníka saunovania, či iskrivých bubliniek v jacuzzi. Ponteo má však ďalšie tipy ako obdarovať Vašich najbližších. Ideálnym doplnkom je dámsky alebo pánsky saunový kit v darčekovom balení, či príjemný župan ako stvorený do oddychovej miestnosti. Všetky dostupné doplnky nájdete k dispozícii na hlavnej, alebo wellness recepcii Ponteo.

Objednaj

Darček pre milovníkov zábavy

Pre všetkých, ktorí sa radi zabavia pri dobrej hudbe, chutnom jedle , pri pohári prémiového slovenského piva ERB, dobrom rume, alebo víne a k tomu majú radi pohyb, šport a   Bowling. Tí, ktorí radi sledujú športové prenosy si môžu s partiou priateľov vychutnať svoj obľúbený šport naplno pri pive a chuťovkách. Darujte im zážitok plný športu a zábavy.

Objednaj

Darček pre milovníkov pohybu

Pre všetkých, ktorí majú radi pohyb, alebo chcú pre seba urobiť viac ako doteraz, máme neodolateľnú ponuku skupinových cvičení, individuálnych hodín tenisu, x-body, pilatesu či cvičenie s osobným trénerom. Ak chcete pomôcť naplniť ciele do nového roka, darujte Rekondičný program. Celú ponuku našich tipov uzatvára dynamický squash a prenájom vonkajších ihrísk.

Objednaj

 Darček wellness pre dámy

Smart ošetrenie luxusnou kozmetikou Esthederm, ktorého výsledkom je dokonale vyčistená a zrelaxovaná pleť. Dámy si rady doprajú aj omladzujúcu masáž tváre, masáž hlavy alebo anticelulitídovú kofeínovú masáž tela.
Wellness pre dámy Darujte svojej polovičke zážitok skutočného uvoľnenia.

ObjednajMiesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.