Milí zákazníci! Hotel**** Ponteo je OTVORENÝ pre krátkodobé ubytovanie. Ostatné prevádzky sú zatvorené do odvolania na základe nariadenia ÚVZ SR na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19.

Ponteo Activity Park

Hotel Ponteo is a part of Ponteo Activity Park complex, which is a favorite place of work, relax and fun. Ponteo Activity Park offers 4* accommodation, restaurant with delicious food, various sport and relax activities, wellness and fitness center, bowling center, conference rooms in different shapes and capacity for meetings, events, celebrations, weddings, etc. Everything of the highest service quality and luxury that is hard to resist.


Ponteo Hotel****

PONTEO HOTEL**** A place that will stay in your heart If you go sleep in the evening and wake up in the morning feeling that you don’t want to leave the comfort of your bed, then you are either at


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.
Newsletter