Degustačný piatok

Degustačný piatok

Ste gurmán? Chcete stráviť svoj čas s priateľmi pri chutnom jedle, pri pohári vínka, piva či iného moku? Príďte ochutnať naše degustačné menu.

Každý piatok pre vás pripravujeme kulinárske degustačné menu zo sezónnych potravín od slovenských dodavateľov v kombinácii s výberom kvalitných vín od slovenských vinárov či piva.

Príďte si k nám posedieť s vašimi priateľmi a ochutnajte slovenské špeciality jesene.

“Čas uteká podľa toho, s kým sme.”William Shakespeare


Program

OKTÓBER

Kačacie prsia s tekvicovým pyré

KAČACIE HODY

9.10.2020

Jeseň je tu a s ňou prichádza obdobie hodov. Pripravili sme pre vás  kulinárske 5- chodové degustačné menu zostavené z kačacích špecialít a lokší. Nebude chýbať ani jesenná bomba plná vitamínov – burčiak.

Jedálny lístok tu.

PEČENÉ KOLENO

23.10.2020

Gurmáni a najmä chlapi pozor! Tento piatok pre vás pripravíme špecialitu, pečené bravčové a jahňacie koleno spolu so všetkým, čo k tomu patrí. K tomu si vychutnajte výborné slovenské pivo Erb.

Jedálny lístok tu.

HALLOWEEN

30.10.2020

Koniec októbra to je Halloween, večer plný strašidiel a svietiacich tekvíc. Tento večer pre vás pripravíme tekvicové variácie. K tomu vyskúšajte strašidelné miešané drinky.

Jedálny lístok tu.


REZERVÁCIA STOLA

na tel. čísle +421 911 445 542, +421 2 20 90 90 10
alebo emailom na na recepcia@ponteo.sk


Darčekové karty

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.