Nové masáže a relaxačné telové ošetrenie

Nové masáže a relaxačné telové ošetrenie

Nechajte sa u nás hýčkať a rozmaznávať.

Príďte si užiť novú ponuku masáží či relaxačné telové ošetrenie a vychutnajte si ich blahodárne účinky. V našom tíme kvalifikovaných masérov máme nového člena z exotického Egypta. Ahmed sa špecializuje na relaxačné techniky, ktoré prispievajú k celkovému uvoľneniu svalstva, či problémových partíí ako krk, chrbtica a oblasť okolo lopatiek.

 

Rezervácia

 


Masáž Lomi-Lomi

Havajská, relaxačná masáž je označovaná aj ako “perla medzi masážami”. Kombináciou rôznych masážnych techník a aromaterapie harmonizuje telo aj myseľ. Blahodárne stimuluje krvný objeh a lymfatický systém. Telo hlboko zrelaxuje.  Zmierňuje chronickú únavu, migrénu či stres.

50 min./40 EUR

masaz lavovymi kamenmi

Masáž lávovými kameňmi

 Olejová masáž známa tiež ako “horúce kamene” využíva prírodnú silu a teplom energetizuje svaly, meridiány, či reflexné zóny. Blahodárne pôsobí na vegetatívny nervový systém. Zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi a urýchľuje látkovú výmenu.

30 min./25 EUR
60 min./35 EUR

 Aromaterapeutická masáž

 Relaxačná masáž je spojením klasickej masáže a aromaterapie. Na telo a myseľ pôsobí ako upokojujúci balzam. Urýchľuje regeneráciu buniek a zmierňuje bolesti hlavy.
Vďaka éterickým olejom pozitívne ovplyvňuje náladu a psychickú pohodu.

50 min./35 EUR

manualna lymfodrenaz

Pílingový rituál Vanilla Monoi

 Pílingový rituál Vanilla Monoi – Bernard Cassiere pomôže vďaka morskej soli, kokosu a piesku z exotického ostrova Bora Bora odstrániť odumbreté bunky. Po nanesení ošetrujúceho prípravku bude pleť nádherne rozžiarená, zamatovo hebká a pružná.

45 min./45 EUR
75 min./60 EUR

 Masáž hlavy teplým kokosovým olejom

Uvoľňujúca masáž odbúrava napätie a úzkosť. Má blahodárne účinky na prekrvenie pokožky hlavy, čo stimuluje rast a kvalitu vlasov. Uvoľňujúce teplo kokosového oleja telo celkovo zrelaxuje. 

20 min./19 EUR

 


Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.