Piatkové párty v Ponteo

Tematické piatky
Reštaurácia a Bar&Bowling

Uvoľnite sa s nami.

Piatkové párty v Ponteo vás naladia na víkend. Doprajte si dobrú zábavu a  vytvorte si u nás výbornú náladu a pohodu  po náročnom pracovnom týždni  pri ochutnávke gurmánskych špecialít, degustačných menu, miešaných nápojoch, ochutnávke prémiových rumov a vín. Pridajte k tomu pohyb alebo si u nás len tak poseďte s priateľmi.

Vychutnajte si to, čo máte radi a začnite víkend s vynikajúcim jedlom, pitím, dobrou hudbou a hlavne dobrou náladou.

Nalaďte sa na víkend.

Šport rezervácie


SEPTEMBER

pirohy, bryndzové pirohy, slovenská kuchyňa

Slovenské degustačné menu 

6. – 8.9. 2019

Dovolenkové obdobie je za nami tak si spestrime chvíle doma na Slovensku. Počas celého septembra na vás čakajú pravé slovenské dobroty. V tento večer máte možnosť ochutnať špeciálne degustačné menu zo slovenskej kuchyne.

K slovenským jedlám je pre mnohých typickým nápojom zákvas, ktorý nebude chýbať v ponuke. Pre tých, ktorí majú radšej niečo ostrejšie, nebude chýbať typická slovenská borovička,slivovica aj hruškovica alebo budú mať na výber zo slovenských vín.

Výnimočnú atmosféru večera dotvorí slovenská hudba,výber ktorej môžete ovplyvniť aj vy napísaním nám prostredníctvom našej facebookovej stránky .

Slovenské degustačné menu/
1 osoba/25,- EUR.

 

Otvárame Bar&Bowling 

6.9.2019 

Vedeli ste, že v Ponteu máme 6 profesionálnych bowlingových dráh značky Brunswick, na ktorých hrávaju aj profesionáli ? Už v piatok ich budete mať možnosť vyskúšať s 20% zľavou

Ponteo Bar & Bowling vám okrem profesionálnej hry ponúka zážitok z kvalitnej hudby s hudobnou videoprojekciou, kde vám zahráme skladby aj podľa vášho výberu.  

Pri posedení s priateľmi  v pohodlných boxoch máte možnosť degustovať slovenské špeciality, slovenské pivo Erb a ochutnať kvalitné slovenské vína 

Ak ste partia fanúšikov športu, príďte si k nám  naplno vychutnať športové prenosy v našej Šport fan zóne.

Tešíme sa na vás v Bar&Bowling Ponteo


Medzinárodný deň čokolády

13.9. 2019

Počuli ste už o tom, že ľudia, ktorí jedia horkú čokoládu majú zdravší kardiovaskulárny systém? Aj mnohí odborníci odporúčajú túto dobrotu ako súčasť životného plánu, ktorý zahŕňa kombináciu zdravých potravín. Samozrejme s dostatkom pravidelného cvičenia, spánku a udržiavania zdravej váhy.

Ak je káva vašim obľúbeným nápojom, príďte si ku nej vychutnať čokoládovú tortu s 20% zľavou. Práve káva vám dodá chuť a silu na cvičenie a tak môžete spojiť príjemné s užitočným.

Tešíme sa na vás v našej
reštaurácii Ponteo

ŠPORT a Pivo Erb v Bar&Bowlingu

13.9.2019

Ste vášnivým fanúšikom športu? Radi s kamarátmi fandíte svojmu športovcovi alebo športovému tímu? Chcete si vychutnať športovú atmosféru naplno a nechcete tým obťažovať rodinu a susedov? Príďte si k nám do Bar&Bowlingu s partiou kamáratov užiť športový prenos naplno bez obmedzení. Vychutnajte si  pri tom slovenské pivo Erb a chuťovky z našej Bar&Bowling ponuky

Piatok 13.9. je šťastný! K bowlingovej dráhe s pivom Erb máte od nás 20% zľavu na výber zo slovenského menu.

Tešíme sa na vás v
Bar&Bowling Ponteo

 


 Vodná fajka Shisha

20.9.2019

Vodná fajka-Shisha s novým koktejlom Swimmingpool, ktorý sme pre vás vybrali. Pre jeho vynikajúcu sladkú chuť si ho okamžite zamilujete. V tento večer môžete prísť vyskúšať túto skvelú kombináciu. Shishu vám ponúkneme na terase, ku ktorej okrem Swimmingpoolu môžete ochutnať nápoje z našej ponuky koktejlov a  gurmánske jedlá z jedálneho lístka našej reštaurácie.

Tešíme sa na vás na Terase reštaurácie Ponteo

Novinka Swimmingpool

20.9.2019

V tento večer si nenechajte ujsť „premiéru“ nášho nového modrého koktejlu Swimmingpool, ktorý nielen ľahodne chutí, ale svojim dizajnom sa skvele hodí do nášho modrého bowlingového interiéru. Vďaka jeho výnimočnej sladkej chuti si ho hneď zamilujete.

Tešíme sa na vás v Bar&Bowling Ponteo

 

Večer so slovenským vínom

27.9.2019

Posedenie s priateľmi? Máme pre Vás pripravenú špeciálnu ponuku slovenských vín v 20% zľave. Počuli ste už, že “víno” pochádza zo slova “venas”, čo znamená “ľúbiť”? A prečo sa práve 75 cl stalo štandardnou mierkou skladovania vína po celom svete? Jednou z teórií je, že to bola kapacita pľúc priemerného fúkača skla a práve to určilo veľkosť fľaše vyrobenej na jeden dych. 

A práve k takejto fľaške vína dostanete u nás chuťovky ako  pozornosť podniku.

Tešíme sa na vás v našej
reštaurácii Ponteo

Slovenské vína v Bar&Bowlingu

27.9.2019

Podľa posledných štatistík celosvetového vinného inštitútu sa v žiadnom štáte sveta nevypije toľko vína ako vo Vatikáne. A ako inak ako pravými slovenskými vínami zakončiť mesiac, ktorý sa niesol v duchu slovenskej kuchyne? Prídite si k bowlingu vychutnať lahodné vína rôznych druhov a ku každej fľaške v 20% zľave dostanete od nás chuťovky ako pozornosť podniku.

Tešíme sa na vás v Bar&Bowling Ponteo

 


Darčekové karty

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.