Pohybové aktivity pre deti

cvicenie s detickami

Pohybové aktivity pre deti

S nami deti zažijú radosť z pohybu

Pre všetky deti, ktoré potrebujú pohyb či radi športujú sme od 18.9. pripravili nové cvičenia. Je dôležité podporovať optimálny rozvoj detičiek tak, aby sme im ponúkli zdravý, pozitívny štart pre všetky druhy interakcií v ich ďalšom živote (fyzickú, emocionálnu a sociálnu).

 

Rezervácia


 Pohybová príprava detský pilates

Pilates je vhodný pre deti i mládež. Pod vedením skúsenej cvičitelky Lucie, pomocou vybraných cvikov dokážeme zmeniť svalové pomery a vybudovať úplne iné držanie tela

Pre deti od 4 do 10 rokov
Pondelok: 16:00 – 17:00
Cena: 3 mesiace 60 EUR

 Pohybová príprava detské cvičenie s bosu

Cvičenie s bosu zapojí celé telo, posilní brucho a chrbát. Dozerať na cvičenie bude tréner Tibor, ktorý sa špecializuje na stabilitu, koordináciu a prácu s vlastnou váhou

Pre deti od 4 do 12 rokov.
Nedela: 15:50 – 16:50
Cena: 3 mesiace 60 EUR.

 Lyžiarska príprava pre deti

 Príprava pod vedením Mirky je zameraná nielen na samotnú lyžiarsku prípravu, ale aj rozvoj kondície, koordinácie, obratnosti, rovnováhy a sily.

Pre deti od 4 do 8 rokov.
Pondelok: 16:00 – 17:00
Cena: na vyžiadanie

 

 Základy detskej gymnastiky

 Na hodinách si deti osvoja základné prvky a prácu s koordináciou tela. Gymnastika je taktiež vhodná doplnková aktivita k jednostranne zaťažujúcim športom ako tenis, hokej či futbal.

Pre deti od 4 do 8 rokov.
Utorok: 17:00 – 18:00
Cena: 3 mesiace 60 EUR.

ponteo cvicenie s detickami

 Cvičenie mamičky s detičkami

Vďaka trénerke Janke yužijeme celý rad možností v pohybe a v prejave detí, ktoré umožnia aby dieťa využilo svoj plný potenciál už od ranného veku. Cvičenie prebieha hravou formou. 

Pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov.
Pondelok a Streda: 09:00 – 12:00
Cena: 8 týždňov 44 EUR.

 

Na jednotlivé cvičenia sa môžete prihlásiť priamo na stránke www.ponteo.sk v Ponteo Activity Park na recepcii vo fitness centre alebo e-mailom: sportactivity@ponteo.sk.

Tešíme sa na stretnutie s vami a vašimi ratolesťami.

 


Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.