Mikuláš pre firmy v Ponteo

Mikuláš pre firmy v Ponteo

OBJEDNAŤ

Mikuláš pre firmy

Odmeňte seba a svojich kolegov za pracovné úsilie, ktoré vynakladali počas celého roka. Sviatok Svätého Mikuláša je ideálnou príležitosťou na chvíľku zastaviť a nabrať motiváciu na uzatvorenie roka plného úspechov.

Prežite príbeh, kde sa práca spája s hrou.


Mikulášske menu pre firmy

  Mikulášske menu 

Vychutnajte si chute prichádzajúcich Vianoc a zimnej sezóny. Naše špeciálne Mikulášske menu poteší milovníkov gurmánskej kuchyne i hravé duše. Súčasťou ponuky je prípitok, hlavné jedlá v ktorých vládnu sezónne suroviny a nezabudli sme ani na sladkú bodku na záver. K tomu všetkému si môžete vybrať ochutnávku vín, rumov alebo atmosféru dotvoriť miešanými teplými koktailami.

Viac o Mikulášskom menu

 Mikulášsky bowling

Mikulášsky bowlingový turnaj či povzbudovanie Vášho obľúbeného tímu? Objavte všetky možnosti, ktoré Vám ponúka Ponteo Bar&Bowling s Šport fan zónou , miešanými nápojmi a jedlami, ktoré odrážajú neformálnu atmosféru. Nezmeškajte rezerváciu poslednúch voľných termínov. Ak si zarezervujete novoročnú firemnú párty na január alebo február s uzatvorenou spoločnosťou v tomto priestore, získate prenájom bowlingu ešte raz. Pre konkrétne informácie  nás kontaktujte na eventy@ponteo.sk

Gurmánska štýlová reštaurácia

Príjemné posedenie s vašimi kolegami vám ponúka štýlová reštaurácia s krbom a ozvučením, alebo súkromie  v útulných salónikoch.  K dispozícii sú Vám sezónne ponuky, špeciality z jedálneho lístka alebo menu pre kongresovú klientelu. Celá ponuka má však jedno spoločné – zážitok zo skutočného jedla.

Viac o reštaurácii

Cena na vyžiadanie na
eventy@ponteo.sk

 


Darčekové poukazy

Tipy na darčeky pre vašich blízkych

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.