Leto v pohybe

Leto v pohybe

Leto v pohybe

Miesto, kde strávite leto so svojimi blízkymi

Leto v pohybe sa u nás v Ponteo ponesie v znamení športu ale aj ponúk pre celú rodinu. Príďte si vychutnať radosť z aktívneho trávenia   času so svojimi priateľmi, rodinou či kolegami. Pre tých, ktorí plánujú oslavu máme výhodnú letnú ponuku. Príjemne strávený deň môžete zavŕšiť vo wellness vírivke na terase alebo v klimatizovanom bowlingu.

Vďaka aktívnemu a pasívnemu oddychu si u nás vychutnáte leto plnými dúškami.


Tenisový tábor pre deti

 Ak na prázdninové mesiace hľadáte letný tábor pre deti, alebo aktivitu pri ktorej budú užitočne tráviť  čas, sme tu pre Vás. Pozor, voľné sú už iba termíny v mesiaci júl. ….

Viac info

Letné športové turnaje

Pre všetkých, ktorí radi športujú a súťažia, sme počas mesiacov júl a august pripravili sériu turnajov.  Víťazi budú odmenení cenami od Ponteo…

 Viac info

Wellness s garra ruffa a ovocie zadarmo

Príďte si k nám zregenerovať a zrelaxovať telo aj dušu! U nás zabudnete na každodenné starosti.

Viac info

Výhodné rodinné oslavy

Plánujete oslavovať narodeniny, promócie, zásnuby alebo iné výnimočné situácie? Doprajte si kvalitné jedlo v príjemnom prostredí. V mesiacoch júl a august máme pre Vás výhodnú ponuku….

Viac info

Nedelny rodinny obed

Rodinné nedeľné obedy

Chcete tráviť so svojou rodinou viac času? Dochádza Vám fantázia čo v nedeľu pripraviť na obed? Pripravili sme si pre Vás špeciálnu ponuku nedeľných obedov….

Viac info

Letná ponuka v reštaurácii Ponteo

Letná ponuka v reštaurácii

Počas letných mesiacov si môžete v našej kaviarni a reštaurácii vychutnať letnú ponuku limonád, zmrzlinových pohárov, osviežujúcich nápojov a skvelého jedla…

Viac info

Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.