AY FLY

cvicenie ay fly Ponteo

AY FLY

Predstavte si, že neexistujú hranice pohybu. Vaše telo a myseľ splynú v jedno a vy sa vznášate a relaxujete. Je len na vás či v ďalšom okamihu vzlietnete vyššie alebo pristanete na zemi. Zdá sa vám to nemožné? Potom ste ešte neskúsili AY Fly Training style.

AY Fly style je relaxačné cvičenie inšpirované jogou, gymnastikou, strečingom, pilates a prvkami akrobacie. Vďaka Joge posilňujete celé telo, uvoľníte a predĺžite svaly, zlepšíte flexibilitu kĺbov. Cvičenie zvyšuje vašu fyzickú i mentálnu zdatnosť.

Jednotlivé cviky a figúry sú starostlivo vyberané tak, aby ich zvládol úplný nováčik, dieťa i aktívny športovec. Relaxačné cvičenie prebieha v jemnej pevnej plachte z leteckého hodvábu, ktorá zaručí váš komfort a úplné bezpečie.


Chystáte sa s nami na prvú hodinu AY FLY Training?

Prečítajte si niekoľko rád, vďaka ktorým ju bez problémov zvládnete. Vďaka nim sa budete cítiť komfortne, bezpečne a sebaisto.

• AY Fly Training obsahuje akrobatické prvky, ktoré pôsobia na tráviace ústrojenstvo – najedzte sa v dostatočnom predstihu, aspoň 2-3 hodiny pred cvičením
• vhodným oblečením sú: dlhé nohavice z bavlny, pre ženy najlepšie legíny a pre mužov tepláky, v žiadnom prípade nie nohavice zo šmykľavého materiálu, tričko s dlhým rukávom, ponožky
• hodinky, náramky a prstene nechajte doma, predídete drobným škrabancom na tele
• dôsledne dodržiavajte pokyny inštruktora a dôverujte hodvábnej sieti.

 


Darčekové poukazy

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.