Kalanetika

Kalanetika

Kalanetika je späť!

Kalanetika je najefektívnejší a najrýchlejší spôsob získania krásnej
a pružnej postavy za veľmi krátky čas. Viditeľné výsledky prináša už po
10 hodinách cvičenia!

Kalanetika je vhodná pre ženy i mužov každého veku. Je vhodná pre tých, ktorí uprednostňujú pomalšiu, ale zároveň mimoriadne efektívnu formu cvičenia s veľmi rýchlymi a viditeľnými výsledkami.
Množstvo ľudí trápi stuhnuté a skrátené svalstvo – na rozdiel od posilňovacích tréningov kalanetika svalové napätie znižuje. Cvičí sa len váhou vlastného tela malými a miernymi pohybmi rôznych svalových skupín, ktoré sú však vykonávané veľmi dôsledne a s vysokým počtom opakovaní. Kalanetiku ocenia ľudia so zdravotnými problémami, odstraňuje bolesti stuhnutej šije, chrbta, kĺbov, odporúča sa na vytvarovanie a posilnenie tela, výrazne napomáha správnemu držaniu tela a celkovo pozitívne ovplyvňuje psychický stav.

Ak chcete z cvičenia odchádzať s telom príjemne natiahnutým, vystretým a plní energie, vyskúšajte Kalanetiku. Kto ju raz cvičil, nedá na ňu dopustiť 🙂


Darčekové poukazy

Tipy na darčeky pre vašich blízkych

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.