Podmienky získania pobytového balíčka “Medový víkend”

Podmienky získania pobytového balíčka “Medový víkend”:


1.
Organizátorom predajnej akcie „Medový víkend“ je Ponteo s.r.o., sídlom Ružová dolina 8, 821 09 Bratislava, prevádzka: Ponteo Activity Park, Starorímska 1a, 851 10 Bratislava

2.
Pobytový balíček “Medový víkend”, ďalej iba balíček obsahuje Ubytovanie v Ponteo v  dvojlôžkovej izbe pre 2 osoby na 1 noc vo vopred stanovenom termíne (zo soboty na nedeľu), 1x raňajky pre 2 osoby, vstup do wellness na 3 hodiny pre 2 osoby,  pedikúru rybičkami Garra Ruffa – 30 min pre 2 osoby, vstup do fitness centra pre 2 osoby, 1x prenájom squash, tenisového ihriska na 1 hod. a prenájom bowlingovej dráhy na 1 hodinu. Cenníková cena balíčka je 225,5 EUR

3.
Podmienkou získania pobytového balíčka „medový víkend“ zadarmo je:

– záväzná rezervácia svadby pre minimálne 30 hostí  pod heslom “Medový víkend” na emailovú adresu: eventy@ponteo.sk s termínom konania v mesiacoch jún, október, november a december.  Znížením požadovaného minimálneho počtu nárok na blíček zadarmo zaniká.
– záväzná rezervácia svadby uskutočnená v mesiacoch apríl a máj 2019 viac informácií na eventy@ponteo.sk
– záväzná rezervácia svadby pre minimálne 50 hostí v cenovej hladine svadobného balíčka Exclusive

5.
Balíček zadarmo vo forme poukážky, bude odovzdaný po zrealizovaní svadby. Balíček musí byť vyčerpaný do konca roka čiže do 31.12.2019. V prípade svadieb s realizáciou v mesiacoch november a december najneskôr do 6 mesiacov od dátumu realizácie svadby. Termíny je možné určiť na základe vyťaženosti kapacít hotela. Po uplynutí vyššie uvedených lehôt na vyčerpanie, nárok na uplatnenie poukážky zaniká.

6.
V prípade nevyužitia jednotlivých služieb v rámci získaného balíčka nemá účastník nárok na náhradu v nepeňažnej ani peňažnej podobe. Získaný balíček nie je možné zameniť za hotovosť.

8.
Osobné údaje účastníkov ktorý, sa zapoja do predajnej akcie „Medový víkend“ budú spracované na základe opravneného záujmu poskytnutia získaných služieb.


Oslávte svoju lásku v Ponteo.

Viac o svadbe v Ponteo


Darčekové poukazy

Tipy na darčeky pre vašich blízkych

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.