Tipy na valentínske darčeky

Objednať

Tipy na darčeky z lásky

Vianoce, Valentín, medzinárodný deň manželstva alebo iba tak z lásky. Darčeky, ktoré potešia telo aj dušu. Aké to sú? Pozrite si zopár tipov od nás

Darujte zážitok plný lásky


 Darček pre relax a krásu

Špeciálny peelingový rituál pre dámy. Skutočný únik z každodennej rutiny obohatený o delikátne nebeské vône a jedinečné textúry pre chvíle hlbokej relaxácie. Doprajte svojej polovičke prežiť príbeh skutočného uvoľnenia.

Objednaj

Darček pre dvojice 

Súkromie a nerušený odpočinok. Pre dvojice, ktoré si chcú užiť romantický večer, máme pripravenú ponuku privátneho wellnessu. K dispozícii sú tri sauny a vírivka na terase.

Objednaj

Darček pre uvoľnenie a zábavu

Darčekový poukaz na konzumáciu do Ponteo Bar & Bowling určite poteší každého muža. Vynovené priestory ponúkajú fan zónu s veľkoplošnými obrazovkami so športovými prenosmi, vynikajúce jedlo a výber prémiových vín, rumov a pív.

ObjednajMiesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.