Bowling

ponteo bowling

BOWLING

Ein Ort, wo Sie mal richtig Party machen kann

Der Bowling Ponteo Activity Park verfügt über 6 Bowlingbahnen der Marke Brunswick. Einen weiteren Bestandteil bildet der Bereich mit 150 Sitzplätzen, der sich für Firmen- und Familienfeiern, für Kinder- und Geburtstagspartys oder ein fröhliches Beisammensein mit Freunden eignet.

Einen Bestandteil des Bowling-Bereichs bildet eine Bar mit Sitzgelegenheiten und 2 Billardtischen. Wenn Sie beim Spiel auch etwas Gutes essen wollen, können Sie aus dem speziellen BOWLING-MENÜ oder dem STANDARDANGEBOT unseres ausgezeichneten Restaurants wählen. Im Falle von Firmen oder Familienfeiern bieten wir Ihnen natürlich ein maßgeschneidertes Catering.

Bowling ist wirklich für jeden geeignet und den wahren Gewinn bilden hier Entspannung und eine tolle Unterhaltung.

 

GalerieReservierung

 


Bowling-Menü

Billard


PREISLISTE

 

Bowlingbahn vor 18 Uhr 11,50 EUR/Stunde
Bowlingbahn ab 18 Uhr 16,50 EUR/Stunde
Kinder unter 12 Jahren/bis 17 Uhr 7,30 EUR/Stunde
Billardtisch 6,00 EUR/Stunde
Bahnbehandlung 1,66 EUR
Leihschuhe 1,16 EUR

 HOTEL PONTEO****

Miesto, ktoré Vám ostane v srdci

Keď si večer ľahnete spať a ráno sa zobudíte s príjemným pocitom, že sa vám z tej pohodlnej postele nechce ani vstať, ste buď doma alebo v hoteli Ponteo. Kompletné štvorhviezdičkové služby vás budú rozmaznávať po celý deň. Je jedno, či si vyberiete ubytovane v izbe, v apartmáne s možnosťou prístelky či detskej postieľky alebo v bezbariérovom apartmáne. Pocit pohody u nás pocítite úplne všade.

Všetky hotelové izby a apartmány sú moderne zariadené, komfortné, útulné a ladené do prírodných farieb.

Vybavenie izieb

kvalitné matrace - individuálne ovládaná klimatizácia - vlastné sociálne zariadenie - priestranný balkón - izbový trezor - televízor - minibar - telefón - sušič na vlasy - základná kúpeľňová mini drogéria - nefajčiarske izby

Služby pre ubytovaných hostí

Wi-Fi pripojenie v celom komplexe zdarma - káva/čaj v apartmánoch zdarma - parkovanie zdarma - voľný vstup do fitness centra - zvýhodnený hotelový transfer na požiadanie - room service - možnosť prístelky - detské postieľky zdarma - check in o 14.00 h, check out o 11.00 h.

Hotel Ponteo si určite zamilujete. Chce to len raz prísť a zažiť.

 

FotogalériaTripadvisorRezervácia

 
 
Hotel Ponteo - izby a apartmány

Izby a apartmány

Hotel Ponteo - pobytové balíky

Pobytové balíky

 
Hotel Ponteo - aktivity v okolí

Aktivity v okolí

Hotel Ponteo - doprava

Transfer

Hotel Ponteo je súčasťou multifunkčného komplexu Ponteo Activity Park. Je vyhľadávaným miestom pre oddych, zábavu ale i prácu. Vďaka našej komplexnosti vám ponúkame ubytovanie v 4* hoteli, stravovanie v skvelej reštaurácii plnej kulinárskych špecialít, príjemné posedenie v elegantnej kaviarni so zimnou záhradou, športové vyžitie v našom špičkovom fitness centre a vonkajších ihriskách, oddych a regeneráciu v štýlovom wellness aj zábavu v bowling centre a to všetko v najvyššej kvalite a luxuse, ktorému je ťažko odolať.
Ponteo Activity Park sa nachádza v Bratislave v pokojnej mestskej časti Rusovce, vzdialenej od centra Bratislavy 15 minút autom. Situovaný je v blízkosti CHKO Dunajské luhy a rieky Dunaj.Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.