Pobytové balíky

Ponteo wellness

Pobytové balíky

Prežite príjemné chvíle vďaka výhodným pobytovým balíkom.  Ponúkame Vám komfortné hotelové ubytovanie na hranici troch štátov  s  dotykom krásnej prírody a predsa pár minút od centra Bratislavy. Vychutnajte si u nás kvalitnú gastronómiu a množstvo športových či relaxačných aktivít. Objavte zaujímavé okolie nášho hotela Ponteo Activity Park.

S nami bude váš pobyt nezabudnuteľný.


Medový víkend

Iba vy dvaja, pohodlie, relax, gurmánsky zážitok a chvíle plné lásky. Vychutnajte si so svojou polovičkou pobytový balíček po zásnubách, svadbe na výročie, alebo iba tak pretože chcete priestor pre seba….

299,- EUR/2 osoby/2 noci
Viac info

Rozlúčka so slobodou pre dámy

Deň D sa blíži a vy si chcete užiť rozlúčku so slobodou na ktorú nikto zo zúčastnených nezabudne? V Ponteo máme pre Vás ponuku plnú relaxu a zábavy….

399,- EUR/5 osôb/1 noc
Viac info

Rozlúčka so slobodou pre pánov

Zabavte sa s partiou a rozlúčte sa so slobodou v štýlovom prostredí s wellnessom a party balíčkom….

389,- EUR/5 osôb/1 noc
Viac info

cyklo-vikend v PonteoPobyt s cykloturistikou

Nasadnite na bicykle a prevezte sa po chránenej oblasti Dunajské luhy, relaxujte pri vodných plochách, navštívte historické pamiatky, umeleckú galériu alebo si užijte centrum Bratislavy…..

90,- EUR/1 izba/1 noc
Viac info

Romantický pobytový balíček

Doprajte si romantický pobytový balíček plný pohody a relaxu. Zažite jedinečnú atmosféru v Ponteo Activity Park, ktorá dá spoločným, príjemne stráveným chvíľam špeciálny nádych….

169,- EUR/2 osoby/1 noc
199,- EUR/2 osoby/2 noci
Viac info

Športovo-relaxačný pobyt

Príďte si k nám zregenerovať telo aj dušu! Telu doprajte aktívny oddych v našom šport centre alebo zaslúžený relax v pohodovom wellness. V Ponteo Activity Park zabudnete na každodenné starosti, zrelaxujete svoju myseľ…

199,- EUR/2 osoby/2 noci
Viac info

gurmansko relaxacny pobytovy balicek

Gurmánsko – relaxačný pobytový balíček

Užite si dovolenkovú pohodu naplno. Vychutnajte si dokonalé spojenie vynikajúceho jedla a nerušeného relaxu….

189,- EUR/2 osoby/1 noc
Viac info

Darčekové poukazy

Tipy na darčeky pre vašich blízkych

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.