Pobytové balíky

Ponteo wellness virivka terasa

Pobytové balíky

Skvelú dovolenku si viete užiť aj na Slovensku.  Ponúkame Vám komfortné hotelové ubytovanie na hranici troch štátov  Rakúska, Maďarska a Slovenska s  dotykom krásnej prírody CHKO Dunajské luhy a predsa len pár minút od centra Bratislavy. Vychutnajte si u nás kvalitnú gastronómiu a množstvo športových či relaxačných aktivít. Objavte zaujímavé okolie nášho hotela Ponteo Activity Park.

S nami bude váš pobyt nezabudnuteľný.


DOVOLENKA ZA ROHOM

Cyklistický pobytový balíček

Cyklo pobyt

Príďte si zabicyklovať na hranice troch štátov.  Vyskúšajte cyklotrasy Rakúska, Slovenska i Maďarska.  Po cyklotúre plnej zážitkov zregenerujte v  štýlovom wellness a deň zakončite skvelou večerou. Objavte krásy okolia Bratislavy.

169,- EUR/2 osoby/1 noc
199,- EUR/2 osoby/2 noci
Viac info

Vodácky pobytový balíček

Vodácky pobyt

Nechajte sa unášať kľudnou, ale pritom silnou vodou Dunaja a jeho Mošonského ramena a obdivujte ich nádherné lesnaté brehy. Pozrite si historické hradby v rakúskom mestečku Hainburg, navštívte tradičné maďarské „czardy“, užite si skvelú zábavu pri bowlingu a nechajte sa rozmaznávať v štýlovom wellness centre. To všetko môžete zažiť počas jedného pobytu!

169,- EUR/2 osoby/1 noc
199,- EUR/2 osoby/2 noci
Viac info

Wellness pobyt

Doprajte si wellness pobytový balíček plný pohody a relaxu. Využite širokú škálu služieb Ponteo Activity Park**** pre dokonalé zrelaxovanie vášho tela i duše.

169,- EUR/2 osoby/1 noc
249,- EUR/2 osoby/2 noci
Viac info

PRED AJ PO SVADBE…

Medový víkend

Iba vy dvaja, pohodlie, relax, gurmánsky zážitok a chvíle plné lásky. Vychutnajte si so svojou polovičkou pobytový balíček po zásnubách, svadbe na výročie, alebo iba tak pretože chcete priestor pre seba….

299,- EUR/2 osoby/2 noci
Viac info

Rozlúčka so slobodou pre pánov

Zabavte sa s partiou a rozlúčte sa so slobodou v štýlovom prostredí s wellnessom a party balíčkom….

389,- EUR/5 osôb/1 noc
Viac info

Rozlúčka so slobodou pre dámy

Deň D sa blíži a vy si chcete užiť rozlúčku so slobodou na ktorú nikto zo zúčastnených nezabudne? V Ponteo máme pre Vás ponuku plnú relaxu a zábavy….

525,- EUR/5 osôb/1 noc
Viac info

Darčekové karty

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.