Masáže

Milí zákazníci! Masáže opäť otvorené.

 

Cenník Rezervácia

Masáže

Nechajte sa u nás hýčkať a rozmaznávať!

Či už máte špecifické zdravotné problémy, pociťujete následky stresu, nedokážete sa uvoľniť alebo si len chcete príjemne odpočinúť po náročnom dni – Ponteo je na zrelaxovanie tela aj duše to najlepšie miesto. Vychutnajte si kvalitnú masáž od našich kvalifikovaných masérov s fyzioterapeutickým vzdelaním. Doprajte si oddych, načerpajte novú energiu a dovoľte tak svojmu organizmu naštartovať vlastný ozdravujúci proces.

Naši kvalifikovaní maséri majú dlhoročné fyzioterapeutické skúsenosti a o ich liečivých dotykoch sa môžete presvedčiť sami.


Anticelulitídová masáž bankami

Je určená pre ženy v akomkoľvek veku, ktoré trpia “pomarančovou” kožou v oblasti stehien a zadku. Masáž funguje na spôsob vákua, vykonáva sa na povrchu kože bankou, ktorá v sebe nemá vzduch a tým pádom vzniká podtlak a rýchle prekrvenie tkaniva a kože. To spôsobuje, že koža je lepšie zásobená kyslíkom a ľahšie odbúrava tuk v podkoží.

30 min./30 EUR
60 min./45 EUR

Bankovanie

 Uvoľňuje svalový tonus až do najhlbších vrstiev svalov a tkanív, účinne aktivizuje lymfatické dráhy v bankovej oblasti, ale aj mimo nej. Zbavuje telo škodlivých toxínov. Banková terapia má minimálne kontraindikácie, preto ju môžeme aplikovať takmer na každom človeku bez rozdielu veku a pohlavia, vrátane tehotných žien. Frekvencia a rozsah terapie nie je limitovaný – platí čím viac, tým lepšie.

30 min./30 EUR

Moxovanie

 Liečebná metóda tradičnej čínskej medicíny, pri ktorej využívame teplo, ktoré sa tvorí pomalým horením zmesi bylín. Moxy po zapálení pôsobia svojim teplom a liečivou energiou zo spaľovaných bylín na akupunktúrne body. Dochádza k prehriatiu a uvoľneniu jednotlivých častí tela, energia z bylín vstupuje do akupunktúrnych dráh, vyrovnáva ich, aktivizuje akupunktúrne body, doplňuje energiu, podporuje krvný obeh a vylučuje z tela chlad a bolesť.

20 min./25 EUR

Chiropraxia

Ručným napravovaním sa telo privádza k jeho pôvodnej rovnováhe čo má náslene vplyv na celkové zlepšenie zdravotného stavu. Terapeut posúva, napráva, zatláča na kĺby, väzivá a svaly, čím sa dosiahne pozitívneho účinku na nervový systém a žiadanú úľavu pre klienta. Manipulačnou technikou za pomoci pasívneho strečingu dochádza k odstráneniu bolesti a k navráteniu ohybnosti pohybového aparátu.

30 min./40 EUR
60 min./70 EUR

Bankovanie tváre

Masáž tváre bankami argánovým olejom funguje na tom istom princípe ako bankovanie tela. Vytvára sa jemný podtlak a účinky sú veľmi príjemné. Rozhýbe lymfu a čistí pleť, stimuluje krvný obeh, podporuje tvorbu kolagénu, zjemňuje jemné vrásky, má liftingové účinky. Okrem toho posilňuje tvárové svalstvo, pôsobí proti ochabovaniu svalstva, odstraňuje hĺbkové toxíny a napomáha séram a kozmeceutikám lepšie sa vstrebávať.. 

20 min./27 EUR

masaz tvare

Masáž tváre

Omladzujúca masáž tváre blahodárne pôsobí na pleť a pokožku. Je to najpríjemnejšia a zároveň najúčinnejšia forma prevencie proti starnutiu. Priaznivo pôsobí na psychiku a celý organizmus. Skvelá je pri zaháňaní stresu, únavy, dokáže tiež zmierniť bolesti hlavy.

30 min./20 EUR

klasicka masaz

Klasická masáž

Patrí k najefektívnejším masážam, prináša celkové uvoľnenie a podporuje krvný obeh. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať bolestivé a stuhnuté svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

20 min./15 EUR
30 min./19 EUR
60 min./33 EUR

manualna lymfodrenaz

Manuálna lymfodrenáž

 Masážna technika, pri ktorej sa presne definovanými, jemnými a pomalými ťahmi, hmatmi a tlakom pôsobí na povrch tela. Aktivuje sa tým pohyb lymfy v lymfatických cievach, a tie následne odvádzajú lymfu do zberných lymfatických uzlín.

60 min./36 EUR
90 min./40 EUR

Reflexná masáž chodidiel

 Ide o masáž reflexných bodov, ktoré sa nachádzajú na chodidlách a spájajú sa s dôležitými orgánmi nášho tela. Masáž spriechodňuje funkcie vnútorných orgánov a harmonizuje organizmus ako celok. Je ideálna ako podporná stimulácia pri špecifických zdravotných problémoch.

30 min./25 EUR

Anticelulitídová kofeínová masáž

Účinná masáž zmierňuje prejavy celulitídy, prekrvuje pokožku, tvaruje postavu a pomáha odplaviť nahromadené toxické látky. Kofeín urýchľuje odstraňovanie prebytočnej vody a tuku z tela, podporuje ich spaľovanie. Vďaka  svojim mierne stimulačným účinkom, zvyšuje príjem kyslíku do buniek.

60 min./42 EUR

Lomi Lomi masaz

Lomi Lomi masáž

Originálna havajská masáž ponúka jemné a plynulé masážne prvky, tak aby harmonizovala telo i dušu. Masér pri nej používa niele prsty a dlane ale i predlaktia a lakte. Okrem hlbokej relaxácie a oddychu tela, stimuluje zmysly, uľavuje od svalovej bolesti. Práve pre jej účinky je často označovaná ako perla medzi masážami. 

50 min./40 EUR


Darčekové karty

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.