Masáže

Milí zákazníci! Masáže sú naďalej v prevádzke.Od 15.10.2020 bude Wellness centrum zatvorené na základe nariadenia ÚVZ SR na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19.

Cenník Rezervácia

Masáže

Nechajte sa u nás hýčkať a rozmaznávať!

Či už máte špecifické zdravotné problémy, pociťujete následky stresu, nedokážete sa uvoľniť alebo si len chcete príjemne odpočinúť po náročnom dni – Ponteo je na zrelaxovanie tela aj duše to najlepšie miesto. Vychutnajte si kvalitnú masáž od našich kvalifikovaných masérov s fyzioterapeutickým vzdelaním. Doprajte si oddych, načerpajte novú energiu a dovoľte tak svojmu organizmu naštartovať vlastný ozdravujúci proces.

Naši kvalifikovaní maséri majú dlhoročné fyzioterapeutické skúsenosti a o ich liečivých dotykoch sa môžete presvedčiť sami.


klasicka masaz

Klasická masáž

Patrí k najefektívnejším masážam, prináša celkové uvoľnenie a podporuje krvný obeh. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať bolestivé a stuhnuté svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

20 min./15 EUR
30 min./19 EUR
60 min./33 EUR

manualna lymfodrenaz

Manuálna lymfodrenáž

 Masážna technika, pri ktorej sa presne definovanými, jemnými a pomalými ťahmi, hmatmi a tlakom pôsobí na povrch tela. Aktivuje sa tým pohyb lymfy v lymfatických cievach, a tie následne odvádzajú lymfu do zberných lymfatických uzlín.

60 min./36 EUR
90 min./40 EUR

Reflexná masáž chodidiel

 Ide o masáž reflexných bodov, ktoré sa nachádzajú na chodidlách a spájajú sa s dôležitými orgánmi nášho tela. Masáž spriechodňuje funkcie vnútorných orgánov a harmonizuje organizmus ako celok. Je ideálna ako podporná stimulácia pri špecifických zdravotných problémoch.

30 min./25 EUR

Anticelulitídová kofeínová masáž

Účinná masáž zmierňuje prejavy celulitídy, prekrvuje pokožku, tvaruje postavu a pomáha odplaviť nahromadené toxické látky. Kofeín urýchľuje odstraňovanie prebytočnej vody a tuku z tela, podporuje ich spaľovanie. Vďaka  svojim mierne stimulačným účinkom, zvyšuje príjem kyslíku do buniek.

60 min./42 EUR

Lomi Lomi masaz

Lomi Lomi masáž

Originálna havajská masáž ponúka jemné a plynulé masážne prvky, tak aby harmonizovala telo i dušu. Masér pri nej používa niele prsty a dlane ale i predlaktia a lakte. Okrem hlbokej relaxácie a oddychu tela, stimuluje zmysly, uľavuje od svalovej bolesti. Práve pre jej účinky je často označovaná ako perla medzi masážami. 

50 min./40 EUR

masaz tvare

Masáž tváre

Omladzujúca masáž tváre blahodárne pôsobí na pleť a pokožku. Je to najpríjemnejšia a zároveň najúčinnejšia forma prevencie proti starnutiu. Priaznivo pôsobí na psychiku a celý organizmus. Skvelá je pri zaháňaní stresu, únavy, dokáže tiež zmierniť bolesti hlavy.

30 min./20 EUR


Darčekové karty

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.