Referencie – eventy

Ponteo teambuilding

Referencie – eventy

Ďakujeme všetkým našim klientom za ich dôveru a spokojnosť.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s našimi už známymi aj novými klientmi, na nové kreatívne výzvy v realizáciách eventov, večierkov, teambuildingov, seminárov či firemných family days priamo na mieru vášho vkusu a predstáv.

 

Team Ponteo Activity Park Rusovce


ROCKWOOL

V mene spoločnosti ROCKWOOL chcem celému hotelovému tímu poďakovať za skvelý servis, organizáciu a prístup. Všetko bolo ideálne a všetci boli spokojný. Radi využijeme vaše služby aj nabudúce.

ROCKWOOL

Západoslovenská energetika, a.s.

Mali sme u vás prenajatú konferenčnú miestnosť 2 a salónik a musím povedať, že sa jednalo o jednu z najlepších kombinácií – veľmi nám to vyhovovalo. Máte nádherné presklené priestory, ktoré v spojení so západom slnka vytvárajú úžasnú atmosféru. Chceme pochváliť aj kuchárov – jedlo bolo skvelé!

Západoslovenská energetika, a.s.

E.D.T. spol. s r.o.

Vianočná akcia u vás v bowlingu bola výborná! Skvelé jedlo, vynikajúca obsluha, boli sme naozaj veľmi spokojní. A všetkých nás ešte stále bolia nohy 😉 Velmi radi takúto akciu u vás zopakujeme!

E.D.T. spol. s r.o.

PEPSI-COLA SR, s.r.o.

Boli sme s akciou u Vás veľmi spokojní, všetko super, výborné jedlo, priestor, služby. A špeciálna pochvala za prístup a profesionalitu Vášho bowlera.

PEPSI-COLA SR, s.r.o.

Tatra banka, a.s.

Perfektné jedlo, perfektná zábava a vynikajúci čašník v bowlingu.

Tatra banka, a.s.

Underground Marketing, s.r.o.

Robievame akcie a workshopy po slovenských hoteloch relatívne často, ale zatiaľ sme sa nestretli s tak neuveriteľným proklientským a osobným prístupom a osobnou zaangažovanosťou a mierou ako sa nám venoval manažment Pontea. Máte perfektných čašníkov a proklientský prístup ako sa na Slovensku často nevidí. Cítili sme sa u Vás v Ponteu výýýborne :). Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu 🙂

Underground Marketing, s.r.o.

Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.