Referencie – eventy

Ponteo teambuilding

Referencie – eventy

Ďakujeme všetkým našim klientom za ich dôveru a spokojnosť.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s našimi už známymi aj novými klientmi, na nové kreatívne výzvy v realizáciách eventov, večierkov, teambuildingov, seminárov či firemných family days priamo na mieru vášho vkusu a predstáv.

 

Team Ponteo Activity Park Rusovce


Bausch Health Slovakia

“Všetci sme sa u vás cítili veľmi dobre, za čo ďakujeme. Špeciálnu pochvalu by som ale poslala kuchárom – vynikajúce jedlá, všetci si pochvaľovali 😊 Radi sa na vás obrátime aj v budúcnosti.”

Bausch Health Slovakia

Unilabs alpha medical

„Rozhodli sme sa zorganizovať naše školenie v hoteli Ponteo a bola to správna voľba. Rýchla komunikácia, ochotný personál, dobré jedlo. Veľkou výhodou bolo aj video konferenčné zariadenie, ktoré nám Ponteo pohotovo zapožičalo, keďže nečakane jeden z kolegov nemohol prísť a takto sa mohol zúčastniť online.“

⭐⭐⭐⭐⭐

Unilabs alpha medical

Slovenský stolnotenisový zväz

Rada by som sa Vám v mene celého kolektívu Slovenského stolnotenisového zväzu poďakovala za veľmi príjemné zázemie a profesionálny prístup počas celého nášho semináru.
Už teraz viem, že v budúcnosti sa k Vám radi vrátime.

Slovenský stolnotenisový zväz

ROCKWOOL

V mene spoločnosti ROCKWOOL chcem celému hotelovému tímu poďakovať za skvelý servis, organizáciu a prístup. Všetko bolo ideálne a všetci boli spokojný. Radi využijeme vaše služby aj nabudúce.

ROCKWOOL

Západoslovenská energetika, a.s.

Mali sme u vás prenajatú konferenčnú miestnosť 2 a salónik a musím povedať, že sa jednalo o jednu z najlepších kombinácií – veľmi nám to vyhovovalo. Máte nádherné presklené priestory, ktoré v spojení so západom slnka vytvárajú úžasnú atmosféru. Chceme pochváliť aj kuchárov – jedlo bolo skvelé!

Západoslovenská energetika, a.s.

E.D.T. spol. s r.o.

Vianočná akcia u vás v bowlingu bola výborná! Skvelé jedlo, vynikajúca obsluha, boli sme naozaj veľmi spokojní. A všetkých nás ešte stále bolia nohy 😉 Velmi radi takúto akciu u vás zopakujeme!

E.D.T. spol. s r.o.

PEPSI-COLA SR, s.r.o.

Boli sme s akciou u Vás veľmi spokojní, všetko super, výborné jedlo, priestor, služby. A špeciálna pochvala za prístup a profesionalitu Vášho bowlera.

PEPSI-COLA SR, s.r.o.

Tatra banka, a.s.

Perfektné jedlo, perfektná zábava a vynikajúci čašník v bowlingu.

Tatra banka, a.s.

Underground Marketing, s.r.o.

Robievame akcie a workshopy po slovenských hoteloch relatívne často, ale zatiaľ sme sa nestretli s tak neuveriteľným proklientským a osobným prístupom a osobnou zaangažovanosťou a mierou ako sa nám venoval manažment Pontea. Máte perfektných čašníkov a proklientský prístup ako sa na Slovensku často nevidí. Cítili sme sa u Vás v Ponteu výýýborne :). Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu 🙂

Underground Marketing, s.r.o.

Orange Slovensko, a. s.

Skvelá akcia, výborné jedlo. Naozaj veľká spokojnosť. Radi sme u Vás boli.

Orange Slovensko, a. s.

Soitron, s r.o.

Robili sme u Vás MDD pre našich zamestnancov a ich deti. A musíme povedať, že to bola naozaj najlepšia eventová akcia akú sme kedy mali. Veľmi ďakujeme.

Soitron, s r.o.

IBM Slovensko, s.r.o.

Výborne zorganizované, skvelé jedlo, výborné ubytovanie. Všetko podľa tých najlepších predstáv. Boli sme veľmi spokojní s našou dvojdňovou akciou. Ďakujeme. Tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu.

IBM Slovensko, s.r.o.

NESS Slovensko, a.s.

Tento rok sme zažili historicky najlepšiu vianočnú akciu a bola v Ponteo. Ďakujeme. Skvelo sme sa bavili, pripravili nám tematický prierez slovenskou kuchyňou a všetko jedlo bolo výborné, obsluha bola veľmi profesionálna a milá.

NESS Slovensko, a.s.

J&T Real Estate, a. s.

Bolo nám u vás výborne! Na večernom bowlingu sme sa dobre bavili a všetko fungovalo bezchybne.

J&T Real Estate, a. s.

Miracle, s.r.o.

Boli sme veľmi spokojní. Pôvodne sme plánovali spraviť u Vás len konferenčnú časť a večer ísť do mesta. Nakoniec sme zostali u Vás a zahrali sme si bowling. Výborné!

Miracle, s.r.o.

DHL Slovensko

Boli sme u Vás veľmi spokojní. Ponúkate dobre prepojené služby, obzvlášť sme ocenili možnosť spojenia práce a večerným relaxačným teambuildingom a výborným jedlom. Využili sme u Vás konferenčné miestnosti na školenie, služby reštaurácie a firemnú akciu sme skvelo zakončili zábavou v bowlingu.

DHL Slovensko

Volkswagen Slovakia, a.s.

Skvelé jedlo, prostredie, fantastický coffee break, krásny priestor. Všetko dopadlo super. Ďakujeme. Ešte sa nám nestalo, aby sa personál venoval skupine klientov na evente natoľko milo a individuálne a nie plošne a sieťovo, ako v štandardných hotelových zariadeniach.

Volkswagen Slovakia, a.s.

DM Drogerie Markt

Ste naším obľúbeným miestom konferencií a firemných akcií. V porovnaní s ostatnými bratislavskými hotelmi a kongresovými zariadeniami, ktoré poznáme a máme ich odskúšané, dokážete ponúknuť veľmi kvalitnú kuchyňu a výborne zostavené kongresové a coffee breakové menu. Na naše požiadavky vždy reagujete ústretovo a flexibilne. Atmosféra v Ponteo je vždy priateľská a veľmi pozitívna. Preto sa k vám radi vraciame a stali ste sa takmer naším domovským hotelom firemných akcií dm-ky. Všetci kolegovia si pochvaľujú ako sa o nich dobre staráte. A veľmi nám chutia vaše cheesecake-y. Kuchyňa je naozaj báječná 🙂

DM Drogerie Markt

Mercedes-Benz Slovakia, s.r.o.

Dovoľte aby som Vám veľmi pekne poďakoval, za profesionálny prístup a výborný servis. Za mojich kolegov ako aj za seba môžem povedať, že sme boli veľmi spokojní a v prípade, že budeme v budúcnosti organizovať podobnú akciu, určite sa s radosťou obrátime na Vás. Ešte raz ďakujem.

Mercedes-Benz Slovakia, s.r.o.

Swiss Re Business Services (Slovakia) s.r.o.

Radi by sme sa Vám poďakovali za spoluprácu pri príprave nášho workshopu. Manažéri boli maximálne spokojní ako s priestormi, tak aj s organizáciou, jedlom, obsluhou a celkovo sa v Ponteu cítili veľmi príjemne. Ja osobne by som Vám rada poďakovala za veľmi prehľadnú ponuku, vďaka ktorej bola príprava budgetu jednoduchá. Ak budem v budúcnosti organizovať ďalší workshop, určite Vás budem znova kontaktovať.

Swiss Re Business Services (Slovakia) s.r.o.


Tipy na darček

  • Darček plný zážitkov

  • • Darček pre ženu - Fit day pre dámy
  • • Darček pre muža - permanentky do fitness či na squash v našom šport centre
  • • Darček pre mamu - relax z masáže , permanentky na masáž
  • • Darček pre priateľku - oddych vo wellness
  • • Darček pre rodičov - gurmánsky zážitok v našej skvelej reštaurácii.
 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.