Bábkové divadlo a fotenie s trpaslíkmi v Ponteo

Bábkové divadlo a fotenie s trpaslíkmi v Ponteo

8. december o 16:30 hod.

Zachránené Vianoce

Zachránené Vianoce je názov divadelného predstavenia pre vekovú kategóriu od 3 do 99 rokov. Detičky sa určite potešia aktuálnej téme o Ježiškovi, Vianociach. Paulínka a Mirko napíšu list Ježiškovi, uchytí im ho však vietor a tak sa začína dobrodružstvo, počas ktorého stretnú napríklad policajta, pani Zvedavú, kominára, či zametača. Podarí sa im nájsť list a zachrániť Vianoce?

V ponuke bude detské menu:

wafle s nutelou, pudingový pohár

Vstupné 4 €, ku každému lístku na Vás čaká malé prekvapenie.


Klasické marionetové divadlo s činohernými prvkami. Dĺžka predstavenia je cca. 40 minút. Predstavenie sa bude konať 8.12. o 16:30 hod. v hoteli Ponteo.

Lístky zakúpite na recepcii hotela Ponteo. S lístkom získate možnosť objednať sa na fotenie s trpaslíkmi, ku ktorému dostanete aj kalendár s fotografiou dieťatka na rok 2020. Cena za fotenie je 12 €. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte na tel. čísle +421 911 44 55 47.
alebo emailom na info@ponteo.sk


Darčekové karty

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.