Balančný tréning

balancny trening Ponteo

Balančný tréning

Zdokonaľte svoju postavu balančným tréningom

Balančný tréning má mnoho podôb a je určený pre všetky vekové, hmotnostné i kondičné kategórie. Využívajú sa pri ňom balančné pomôcky ako napríklad bosu, fitball, overball, ktoré sa pre lepší výsledok kombinujú s činkami a gumičkami na cvičenie.

Kombinácia cvikov, ktorá komplexne a do hĺbky precvičí celé telo je na začiatku hodiny obohatená krátkou, jednoduchou zostavou, ktorá telo zahreje a pripraví na balančné posilňovanie. Na záver hodiny celé telo zharmonizujeme strečingom.

Pri pravidelnom cvičení dochádza k zlepšeniu svalovej rovnováhy, lepšej koordinácii pohybov a čo je veľké plus účinky spevnenia a tonizácia svalstva sú viditeľnejšie skôr ako pri bežnom prevedení cvikov bez balančných pomôcok. Vaša konfekčná veľkosť tak pôjde dole ani sa nenazdáte.

 


Darčekové karty

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.