Deep Work

deepwork

Deep Work

DeepWORK™ je funkčný skupinový tréning, pod dohľadom inštruktora, pri ktorom využívame len váhu svojho tela. Je to atletický, jednoduchý, vysoko intenzívny a úplne iný cvičebný program, v porovnaní s cvičebnými programami, na ktoré sme boli doposiaľ zvyknutí.

Program je inšpirovaný filozofiami pohybu ďalekého východu. Hodina DeepWORK™ vychádza z princípu Yin&Yang a ich rozdielnymi energiami, ktoré sú v pohybe využívané: sila a relaxácia, nádych a výdych, napätie a uvoľnenie. V DeepWORK® tréningu sa používajú len pohyby celého tela, ktoré sú založené na každodenných a atletických pohyboch. Sila, vytrvalosť a pružnosť nie sú izolované, ale trénované s prihliadnutím na funkčné anatomické kritériá a fyzioterapeutické sledovania. Pohyby v deepWORK® tréningu vyžadujú súbežnú koordinovanú prácu mnohých svalov, čím spôsobujú mimoriadne vysokú spotrebu energie počas tréningu.


Slovami nášho trénera Tibora: “DeepWORK je krásny v tom, že v ňom nájdeme všetko. Vychádza z lokomočných pohybov i klasických pohybov z posilňovne. Sú to všetko vlastne známe veci, ktoré práve vzájomným prepojením a konceptom hodiny, a vôbec celým postavením deepworku, tvoria osobitosť tohto cvičenia. DeepWORK je makačka, veľká makačka. Kto skúsil, chce to skúsiť opäť, pre ten úžasný pocit dobitej energie :-). Nájdu sa v ňom prvky jogy, pilatesu, ale aj klasického drilu (jing a jang).

KTO NEZAŽIL, NEVIE, KTO ZAŽIL, CHCE ZAŽIŤ ZASE

 


Darčekové karty

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.