Tréneri

Trenéri v Ponteo

Naši tréneri

Všetky skupinové aj individuálne cvičenia v šport centre Ponteo vedú  kvalifikovaní a skúsení tréneri a inštruktori. Z cvičenia tak nebudete mať len dobrý pocit, ale jeho pozitívny efekt pocítite aj na vašej kondícii a zdraví.


Lucia Somogyiova Ponteo

Lucia Somogyiová/ PILATES

Diplomovaný fyzioterapeut, Pilates Teacher, Bosu Teacher, niekoľkonásobná Majsterka Československa a Slovenska v šerme, oficiálny fyzioterapeut ženskej hokejovej reprezentácie roku 2013-2014. Pri hľadaní odpovede na otázku kde a prečo sa „pokazilo dokonalé telo“ narazila Lucia na Pilates, ktorý jej dáva odpovede na mnohé jej otázky a zároveň poskytuje návod ako telo správne vyladiť.

trener Ponteo Tibor Misutka

Tibor Mišutka/ TRX , BOSU, SPINNING

Tibor je trénerom I. triedy vo fitness a kulturistike. Má odbornú kvalifikáciu GOLD LEVEL inštruktor Schwinn cycling a je členom NATIONAL DEMO TEAM SLOVAKIA 2009. Cvičí s s TRX, GYMSTICK, Kettlebells, Body Pump. Špecializuje sa na stabilitu, koordináciu, prácu s vlastnou váhou. Je odborníkom na športové masáže a venuje sa športovému poradenstvu.

Ponteo Adrian Gajdoschik

Adrián Gajdoschík / OSOBNÝ TRÉNER

Absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu so špecializáciou kondičný tréner.  Pôsobí v Národnom športovom centre ako analytik športovej prípravy a ako osobný tréner v Ponteo. Pri trénovaní klientov preferuje funkčný tréning a pomáha im pri formovaní postavy a rozvoji pohybových schopností. Pri tréningoch využíva pomôcky ako kettlebell, bosu a TRX.

Ponteo Karol Szimandel

Karol Szimandel/ TRÉNER TENISU

Absolvent FTVŠ UK v Bratislave so špecializáciou tenisový tréner a učiteľ telesnej výchovy. Trénerskej činnosti sa venuje už viac ako 15 rokov. Ako predseda Tenisovej akadémie Ponteo trénuje všetky vekové kategórie od detí po dospelých. Okrem toho pôsobí aj ako športový pedagóg v detskom súkromnom centre, kde deti pomocou pohybu a športu vedie k zdravému životnému štýlu.

Lucia Kleinová/ HATHA JOGA

Hatha yoga jej učarovala natoľko, že sa rozhodla absolvovať kurz jogy priamo v Indii. Od roku 2016 je certifikovanou lektorkou Hatha jogy (India, ČR). Joge sa venuje už niekoľko rokov, svoje vedomosti z oblasti jogy si pravidelne rozširuje na workshopoch doma a v zahraničí.

Darina Trstenovič/ BALANČNÉ CVIČENIE

Dvere do sveta športu jej otvorilo štúdium pohybovej kultúry. V roku 2001 absolvovala kurz kulturistiky a fitnes III. a neskôr aj II. triedy. Popri trénerstve absolvovala aj kurz lektorky aerobiku a má tiež dlhoročné skúsenosti v bosu, fit ball, aqua aerobiku a cvičenia pre tehotné. Pôsobí aj ako osobný tréner a výživový poradca.

hana horvathova joga

Hana Horváthová/ JOGA

Vyštudovala Fakultu telovýchovy a športu na UK v Bratislave. Po získaní certifikátu Slovenskej Asociácie jogy na jej výučbu si odborné vzdelanie v tejto oblasti rozšírila aj absolvovaním rôznych dodatočných kurzov a workshopov doma aj v zahraničí. Okrem toho je držiteľkou certifikátu na cvičenie Pilates a Pilates pre tehotné. Venuje sa poradenstvu zdravého životného štýlu.

Adam Jegnešák

Adam Jagnešák / CROSSFIT & TABATA

Kondičný tréner 1. stupňa so špecializáciou na redukciu hmotnosti, formovanie postavy a zlepšenie fyzickej kondície. Som bývalý mládežnícky reprezentant SVK vo futbale, pôsobím ako osobný tréner, ale aj ako tréner skupinových cvičení.  Na tréningoch využívam najnovšie cvičiace metódy a pomôcky (TRX,Bosu, Kettlebel…).


Tipy na darček

  • Darček plný zážitkov

  • • Darček pre ženu - Fit day pre dámy
  • • Darček pre muža - permanentky do fitness či na squash v našom šport centre
  • • Darček pre mamu - relax z masáže , permanentky na masáž
  • • Darček pre priateľku - oddych vo wellness
  • • Darček pre rodičov - gurmánsky zážitok v našej skvelej reštaurácii.
 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.