Referencie – svadby

_ponteo-activity-park-svadba-v-style-ponteo-2

Referencie – svadby

Ďakujeme všetkým mladomanželom za dôveru a rozhodnutie zveriť organizáciu dôležitého momentu v ich životoch tímu Ponteo.


Anka & Andrej

Radi by sme sa vam aj touto cestou podakovali za profesionalny a zaroven prijemny pristup. Boli sme skutocne spokojni s organizaciou aj priebehom svadby. Sluzby personalu a kvalita jedla splnili nase ocakavania. Velmi radi sa opat raz vratime ci uz na sukromnu alebo pracovnu udalost.

Velka vdaka patri aj pani Strihovej, manazerke hotela. S jej pristupom bola organizacia skutocne prijemna a jednoducha. Co sme sa dohodli, to sa splnilo 🙂

24.5.2019

Monika & Miloš

Dňa 27.07.2019 sme mali svadobnú hostinu v tomto krásnom hoteli, boli sme maximálne spokojní. Pani manažérka bola vo všetkom napomocná a ústretová. Personál bol na vynikajúcej úrovni, my a všetci hostia boli nadmieru spokojní. Ešte raz ďakujeme, že sme mohli Náš najkrajší deň stráviť práve tu.

27.7.2019

Gabika & Michal

S manželkou jsme měli v hotelu Ponteo svatební hostinu včetně ubytování pro naše hosty. Přípravy probíhaly hladce především díky skvělé komunikaci paní manažerky, která následně se svými kolegy splnila všechna naše očekávání a představy! Personál byl milý a nápomocný, vyšli nám vstříc se všemi našimi požadavky.

Tento hotel i jeho služby nám chválili i naši hosté, ocenili také možnost posezení na terase. Hodnotíme na podtrženou jedničku, ještě jednou MOC DĚKUJEME a DOPORUČUJEME!!!

1.6.2019

Eva&Walter

Svadba v Ponteo 13.4.2019 bolo to najlepšie rozhodnutie!

Servis, jedlo, ochota, personál, služby reštaurácie aj hotela- všetko fungovalo vysoko nad štandard. Vďaka manažérke sme mali všetko dohodnuté rýchlo a ochotne.

Miesto na obrad bol veľmi osobný, útulný a prispôsobený na túto milú slávnosť s krásnou výzdobou.

Mali sme malú, komornú svadbu bez hudby.

Skončili sme v bare kde sme spievali,tancovali a nevedeli skončiť 😀

Prostredie a atmosféra, ktorú Ponteo poskytuje mení náladu a umožňuje refresh v každom veku.

ĎAKUJEME !!!

13.4.2019

Ivka & Marek

Za krátky čas sa nám podarilo naplánovať svadobný obrad aj s pohostením. Naše požiadavky na jednoduchú a malú svadbu v príjemnom prostredí boli splnené. Jedlo bolo veľmi chutné. Ďakujeme aj za zohľadnenie požiadaviek niektorých členov našej rodiny s potravinovou intoleranciou. Páčila sa nám aj výzdoba miestnosti. Obsluha bola príjemná a aj vďaka tomu sme mali pocit domáceho prostredia. Prežili sme v Ponteu krásny deň.

Ďakujeme.

23.3.2018

Jana & Alen

Za krátky čas sa nám podarilo naplánovať svadobný obrad aj s pohostením. Naše požiadavky na jednoduchú a malú svadbu v príjemnom prostredí boli splnené. Jedlo bolo skvelé. Páčila sa nám aj výzdoba miestnosti. Obsluha bola príjemná a profesionálna a aj vďaka tomu sme mali pocit domáceho prostredia(boli sme velmi spokojní ako krútia zadkami pri bare a som rada že im rýchlejšie ubehol čas v práci práve s nami. ) . Prežili sme v Ponteu krásny deň a večer.

Ďakujeme.

18.7.2018

Zuzana & Oliver

Moj komentar prichadza takmer dva roky po nasej svadbe (17.9.2016) a musim povedat, ze to bol jeden skvely a uzasny den, aj vdaka nesmierne prijemnemu a profesionalnemu pristupu personalu.
Kedze dlhodobo zijeme v zahranici, cela komunikacia s panom Kovacsom bola iba telefonicka a mailova a hlavne absolutne bezproblemova. Prvykrat sme sa stretli 3 dni pred obradom aby sme prediskutovali detaily. A vsetko bolo presne tak, ako sme sa dohodli.
V hoteli sme mali zariadene ubytovanie, obrad aj svadobnu party. Cast nasich hosti sa ubyovala uz v piatok, cast v sobotu. Nasi hostia a aj my sme boli velmi spokojni.
Personal bol nesmierne ustretovi, prijemni a profesionalni. Mali sme dost hosti, ktori nehovoria po slovensky a velmi si pochvalovali, ze nemali absolutne ziaden problem dohovorit sa s personalom.
Sme velmi radi, ze sme mali nasu svadbu prave tu. Aj teraz, takmer po dvoch rokoch mame na Ponteo len tie najlepsie spomienky.
Este raz dakujeme!

10.7.2018

Petra & Richard

Dňa 18.8.2018 sme mali v Ponteu svadbu,ktorá splnila všetky naše očakavania,či ohladom jedla,personálu,výzdoby a ochoty.Ďakujeme pani managerke,ktorá s nami vždy o všetkom komunikovala a bola veĺmi milá a ustretová.Radi budeme spomínať na náš svadobný deň a urcite budeme odporúčať Hotel Ponteo aj našim známym a neznámym😊.

18.8.2018

Dominika & Rudolf

Chceme vám poďakovať za skvelú spoluprácu a pohodový priebeh nášho dňa. Jedlo bolo vynikajúce, personál veľmi ústretový. Spokojnosť maximálna.

Svadba 13.5.2017

Dominika & Patrik

Ak planujete svadbu v ramci BA a okolia, tak urcite odporucam hotel Ponteo. Nielen interier je krasny a moderny ale aj exterier je krasny a okolie hotela je velmi prijemne, kto ma rad zelen a klud urcite si pride na svoje. Personal hotela bol velmi mily, profesionalny a ochotny. Jedlo bolo vynikajuce a vyzdoba splnila nase ocakavania. Vrela vdaka manazerke hotela, ktora po cely cas svadobnych priprav s nami komunikovala, vzdy rada a ochotne poradila a uzasne nam zorganizovala nasu svadbu. Vsetci hostia a rodina bola nadmieru spokojna a budeme este dlho spominat na taku krasnu svadbu.

 

Dakujem 🙂

Svadba 7.7.2018

Lucia & Patrik

Dobrý deň, 5.8.2017 sme mali u Vás svadbu. Chcela by som sa touto cestou poďakovať za úžasný večer, ktorý sme u vás prežili 🙂 Všetko bolo dokonalé, od výzdoby, excelentného jedla, pitia, priestorov, okolia a v neposlednom rade veľmi ústretového personál. Nikomu nič nechýbalo, na nič sa nečakalo. Veľmi si pochvaľovali aj naši hostia, čo bolo pre nás tiež veľmi dôležité 🙂 Ak budeme najbližšie plánovať akékoľvek rodinne posedenie/oslavu, tak jedine u Vás. Dúfam, že ani potom nebudeme ľutovať 🙂 Ste top, najlepšia voľba! Určíte si k Vám prídeme radi posedieť aj len tak, na výbornú kávičku, jedlo, limonádu či pivko 🙂 Ešte raz ďakujeme! Aj vďaka Vám, bol náš svadobný deň dokonalý.

Svadba 5.8.2017

Monika & Rudolf

Chceme vám ešte dodatočne poďakovat za skvelú spoluprácu a pohodový priebeh nášho dňa. Jedlo bolo vynikajuce, personal veľmi ustretový. Spokojnosť maximálna.

Svadba 13.5.2017

Janka & Karol

12. 5. sme mali v tomto skvelom hoteli svadbu, obrad aj hostinu. Všetko klapalo, všetko bolo pripravené tip top. Veľmi chválim spoluprácu s managerkou hotela, stále na všetko dohliadala. Tiež chválim čašníkov a celý personál za ich ústretovosť a ochotu. Za to všetko im patrí naše veľké ďakujem. Vrelo odporúčam.

Svadba 12.5.2017

Lucia & Karol

Dobrý deň prajem, mali ste pravdu, dopadlo to výborne, bola som nadšená celým dňom! Vám ďakujeme za ochotu a za maximálnu ústretovosť. Budeme len odporúčať! Určite sa u vás ešte vidíme aj na ďalších akciách! Všetko dobre prajeme!

Svadba 25.4.2015

Megan

After returning home from our honeymoon I wanted to write you with our enthusiastic impressions of the wedding week we had at Ponteo. I can’t thank you enough for all the work and consideration you personally put in to planning this thing with us. We were consistently impressed with your organisation and communication with us through many, many emails back and forth. As you know, we had many international guests (many of whom had never previously been to Bratislava) staying in the hotel for the nights before and of the wedding and I am extremely grateful for their enjoyable and comfortable stay in the rooms and the quality of the services (i.e. breakfast, spa, bowling, etc) and hospitality the Ponteo staff provided. The wedding day was beautiful and, again, the staff were incredibly helpful and positive. The venue looked beautiful and we look forward to sending you pictures when we get them from our photographer. Our wedding guests told us how much they enjoyed the delicious food and everything ran smoothly. Overall, we couldn’t have asked for a better venue or a better experience for our family and ourselves. Thank you again for everything and, in the event we can write a formal review in order to help benefit Ponteo, please let us know. I’m sure we will meet again soon when we come to Ponteo’s restaurant!

Svadba 2.5.2015 (USA/SK)

Vladimír & Natália

Ďakujeme, naša svadba bola naozaj krásna. Jedlo bolo úžasné, obsluha bez chyby a zábava skvelá. Všetkým sa veľmi páčilo.

Svadba 25.7.2015

Ján & Zuzana

Ďakujeme Vám veľmi pekne za zabezpečenie našej svadby. Bolo to všetko super a sme veľmi spokojní. Rovnako si pochvaľovali aj naši hostia. Ešte raz vďaka Vám i celému personálu! Želám Vám všetko dobré.

Svadba 7.8.2015

Lucy & Andy

Boli sme u vás úplne nadšení Vaším barovým a reštauračným personálom, customer service u vás ozaj funguje na vysokej úrovni. Personál veľmi prispel k nášmu celkovému spokojnému zážitku počas príprav na svadbu v sobotu, hlavný čašník sa ani raz neprestal usmievať a doniesol nám dokonca laptop s reprákmi počas príprav na izbu, keď som sa spýtala, či by si bolo možné nejako si pustiť hudbu. Manžel tiež vravel, že sa veľmi dobre staral aj o neho a jeho kamarátov. Okrem výbornej kuchyne a ďalších služieb, ktoré poskytujete, by ste mali začať robiť customer service školenia pre ľudí, ktorí pracujú v iných zariadeniach a hoteloch na okolí, veľa by sa u vás naučili. 🙂  Fotoreportáž zo svadby.

Svadba 8.8.2015 (UK/SK)

Zuzana & Martin

Všeobecne sme boli veľmi spokojní, s prístupom recepcie, obsluhy i vaším. Veľmi sa nám páčilo, že ste “dog friendly”, dámy na recepcii nám veľmi pomáhali, boli veľmi milé a príjemné, taktiež obsluha, veľmi nám pomohli s pobalením veci i jedla, krásne ste nám to prichystali. Ale ako som spomínala, celkovo sme boli veľmi spokojní, aj rodina, veľmi príjemné prostredie, obsluha, prístup, nápomocnosť a trpezlivosť. Všetkým našim požiadavkám bolo vyhovené, aj keď sme menili načasovanie niektorých aktivít. Cítili sme sa veľmi dobre, až tak familiárne, tešíme sa u vás na ďalšiu oslavu.

Svadba 22.8.2015

Alexandra & Peter

Chceli by sme sa s manželom poďakovať za úžasnú svadbu, ktorú sme mali v sobotu 12.9.2015. So všetkým sme boli maximálne spokojní. Od chutného jedla, milú obsluhu, super ubytovanie, cez ochotné recepčné. Všetko prebehlo v poriadku, tak ako sme s Vami na túto našu životnú udalosť dohodli. Ďakujeme Vám za veľmi profesionálny prístup. Naši svadobní hostia boli tiež spokojní a veľmi sa im u Vás páčilo. Dokonca poniektorí svadobčania sa k Vám večer hneď na druhý deň vybrali na kávu. Keď nás v budúcnosti bude čakať nejaká výnimočná udalosť, tak si určite s radosťou opäť vyberieme Ponteo.

Svadba 12.9.2015

Darčekové karty

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.