Maséri

Naši maséri

Presvedčte sa o ich liečivých dotykoch na vlastnej koži

Naši kvalifikovaní maséri majú dlhoročné fyzioterapeutické skúsenosti a aj naďalej sa v svojej profesii pravidelne vzdelávajú. O ich liečivých dotykoch svedčí mnoho našich spokojných, ale najmä vracajúcich sa klientov, ktorí si termín masáže zarezervujú aj na niekoľko mesiacov dopredu.


Ponteo maser Karol Papp

Karol Papp

Masáži sa Karol venuje už od strednej školy, po ktorej pokračoval štúdiom fyzioterapie v Trenčíne. Špecializuje sa najmä na klasickú masáž s hmatmi mäkkých techník a reflexnú masáž. Pri tej využíva segmentovú techniku, všíma si najmä reflexné zmeny na krku, šiji či chrbte. Karol sa zameriava na konkrétne problémy klientov, vie zhodnotiť celkový stav pacienta a nasmerovať ho k správnym pohybom. Príďte k nám na masáž a presvedčte sa o jeho liečivých dotykoch na vlastnej koži.

Ponteo maser Milan Kukumberg

Milan Kukumberg

Masáži sa Milan venuje už viac ako tridsať rokov. Svoje vedomosti získal v prvej Súkromnej škole pre masérov na Slovensku a v Budapešti. Špecializuje sa najmä na masáže, ktoré odstraňujú zdravotné problémy pohybového aparátu, lymfatického systému (dornova metóda, reflexná technika, lymfodrenáž). Na masáže používa mäkké aj rehabilitačné techniky, ktoré napomáhajú celkovej relaxácii svalstva, uvoľňovaniu problémových partíí ako krk, chrbtica a oblasť okolo lopatiek. Príďte k  nám zrelaxovať a uvoľniť problémové partie.


Darčekové karty

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.