Sauny a vírivka

Milí zákazníci! Masáže sú naďalej v prevádzke.Od 15.10.2020 bude Wellness centrum zatvorené na základe nariadenia ÚVZ SR na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19.

CenníkRezervácia

Sauny a vírivka

Zabudnite na starosti a doprajte si relax

Chcete nájsť harmóniu tela aj duše, odpočinúť si a pri tom bez fyzickej námahy ulahodiť vášmu organizmu? Odporúčame vychutnať si relax v saunovom svete Ponteo. Blahodarné účinky fínskej, parnej či infra sauny s následným osviežením v ľadovej vode, to je tá pravá zdravá cievna gymnastika a pocit znovuzrodenia. Ako bonus si určite nenechajte ujsť poláskanie tela bublaním vodných prúdov v našej luxusnej vírivke na otvorenej terase s jedinečným výhľadom na okolie.


Sauny

V našich saunách si príde na svoje každý. Máte radšej prehriatie tela v suchej fínskej saune, alebo blahodarné vplyvy parnej sauny, ktorá uvoľní telo i dýchacie cesty? Za vyskúšanie určite stojí aj ozdravné žiarenie infrasauny. Pravý účinok sauny podporí kúpeľ v ochladzovacom bazéne.

Energetická pyramída

Pobyt v pyramíde lieči na základe prírodného žiarenia zosilneného špeciálne tavrovanými krištáľmi a magnetickým vlnením, ktoré prechádza celým telom. Najviac jej ide tam kde je choroba, alebo bolesť. Harmonizácia informácií, hmoty a energie v pyramíde blahodárne pôsobí na človeka.

Ponteo wellness jacuzzi

Vírivka

Lahodné masírovanie tela vodnými prúdmi počas príjemného rozhovoru s partnerom či priateľmi. K tomu pohľad na západ slnka nad rovinatými pláňami podunajského kraja… Romantika, aká sa vám naskytne v našej luxusnej vírivke na otvorenej terase.Darčekové karty

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.