Šport fan zóna

Šport Fun zóna Ponteo Bar Bowling

ŠPORT FAN ZÓNA

Miesto, kde si vychutnáte šport naplno

Šport fan zóna vám  ponúka zážitok plný športu a vyberaných chutí.  Súčasťou Šport fan zóny sú pohodlné boxy s kapacitou 8-10 ľudí so 4  veľkoplošnými obrazovkami a  projekciou.

Na veľkoplošných obrazovkách môžete sledovať 11 športových kanálov v HD kvalite. Program športových prenosov , ktoré si u nás určite vychutnáte :

EUROSPORT 1 a 2 HD

DIGI SPORT 1, 2, 3, 4, 5 HD

SPORT 1 a 2 HD

NOVA SPORT 1 a 2 HD

Sledovanie športových zápasov so svojimi priateľmi  v súkromí pohodlných boxov vám spríjemnia naše gurmánske chuťovky a ponuka prémiových pív, vín, rumu a miešaných nápojov.

Môžete si vybrať z bohatej ponuky PONTEO BAR & BOWLING MENU , KULINÁRSKEHO KALENDÁRA  , alebo  ŠTANDARDNEJ PONUKY našej skvelej reštaurácie.

Zažite športové prenosy v štýlovom prostredí Ponteo Bar & Bowling

 

Fotogaléria


AKTUALITY

 

MS v hokeji 2018 v Ponteo Bar & Bowling

Majstrovstvá sveta v hokeji v roku 2018 hostí Dánsko.
Slováci sa predstavia v základnej A-skupine v Kodani a ich súpermi budú postupne Česi, Švajčiari, Rakúšania, Francúzi, Švédi, Rusi a nakoniec Bielorusi.

Príďte im fandiť k nám do šport fan zóny a využite počas celých majstrovstiev výhodnú ponuku: Ku každému tataráku,  čapované pivo ERB 0,3 l  zadarmo.

NENECHAJTE SI UJSŤ AKTUÁLNU SÚŤAŽ NA NAŠEJ FB STRÁNKE!

Program zápasov Slovákov na MS v hokeji  2018

Tenis v Ponteo Bar & Bowling

V tenise si môžete na našich veľkoplošných obrazovkách vychutnať  zápasy ATP Indian Wells.

 


Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.