Výhodné ponuky pre firmy

Ponteo výhodné ponuky pre firmy

OBJEDNAŤ

Výhodné ponuky pre firmy

 Využite širokú a rozmanitú ponuku služieb nášho zariadenia Ponteo Activity Park. Vyberte si  z aktuálnych výhodných ponúk.

Prežite príbeh, kde sa práca spája s hrou.


Ponteo squash

  Zvýhodnený prenájom squash

Využite výhodnú ponuku na prenájom celoročných squashových kurtov. Všetkým priaznivcom tohto obľúbeného športu ponúkame dva špičkové squashové kurty.

Viac o squashových ihriskách

Cena na vyžiadanie na
eventy@ponteo.sk

 Teambuilding s bonusom 

Zažite uvoľnené chvíle v  štýlovom prostredí. Takým je Ponteo Bar&Bowling s Šport fan zónou a jedlami, ktoré odrážajú neformálnu atmosféru. Ak si do 31.10.2018 zarezervujete firemnú párty s uzatvorenou spoločnosťou v tomto priestore získate prenájom bowlingu ešte raz. Pre konkrétne informácie  nás kontaktujte na eventy@ponteo.sk

Ponteo Activity Park izba

Korporátne ubytovanie

Pohodlné izby v štýlovom prostredí multifunkčného komplexu, poloha na hranici troch štátov, korunované bowlingom  a  vynikajúcim jedlom. Radi vám vyskladáme program podľa vašich požiadaviek.

Viac informácií o ubytovaní

Cena na vyžiadanie na
eventy@ponteo.sk

 


Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.