Ponteo Bar & Bowling

Ponteo Bar & Bowling

Milí zákazníci! Bowling je naďalej v prevádzke na objednávku. Od 15.10.2020 nebude možné podávať jedlo a nápoje v interiéri na základe nariadenia ÚVZ SR na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19.

TeambuildingRezervácia

PONTEO BAR & BOWLING

Miesto, kde to roztočíte

Ponteo Bar & Bowling ponúka zážitok zábavy a vyberaných chutí. Zahrajte si bowling pri kvalitnej hudbe alebo si vychutnajte naplno športové prenosy v našej Šport fan zóne.

Súčasťou Šport fan zóny4 veľkoplošné obrazovky a pohodlné boxy, kde si s priateľmi môžete vychutnať napínavé športové prenosy pri pohári prémiových pív, vín a rumov. Aktívnu zábavu zaručene rozprúdi bowling so 6 profesionálnymi dráhami značky Brunswick so sedením a biliárd.

Pri sledovaní zápasov, posedení s priateľmi či kolegami alebo pri hre si môžete pochutiť na gurmánskom jedle, exkluzívnom slovenskom pive ERB, alebo sa osviežiť nápojmi z bohatej ponuky  PONTEO BAR &BOWLING MENU,KULINÁRSKEHO KALENDÁRA alebo ŠTANDARDNEJ PONUKY našej reštaurácie.

V prípade firemných či rodinných osláv vám samozrejme ponúkame možnosť cateringu šitú na mieru. Priestor disponuje kapacitou  do 150 osôb. Je vhodný na organizovanie firemných a rodinných akcií, či narodeninových alebo detských osláv.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o firemné akcie alebo oslavy nás neváhajte kontaktovať na eventy@ponteo.sk.

Zažite miesto, kde je tým pravým víťazstvom oddych a skvelá zábava.

Fotogaléria


Bowlingové dráhy

Šport Fan zóna

Menu Ponteo Bar & Bowling

Biliard Bar&Bowling Ponteo

Biliard
Darčekové karty

Venujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.