Teambuildingové a kongresové programy

Rezervácia

Teambuildingové a kongresové programy
v štýle Ponteo

 Využite širokú a rozmanitú ponuku služieb nášho zariadenia Ponteo Activity Park a doprajte vašim zamestancom a kolegom spestrenie kongresu či netradičný teambuilding.

Nové teambuildingové a kongresové programy v Ponteo Activity Park sú zamerané na kombináciu športových aktivít, obľúbených tímových turnajov, doplnené skvelým jedlom a pitím a nakoniec zavŕšené  vytúženým relaxom  v príjemnom prostredí hotela Ponteo Activity Park ďaleko od vášho pracovného prostredia , v blízkosti nádhernej prírodnej rezervácie Ostrovné lúčky a CHKO Dunajské luhy.

Prežite príbeh, kde sa práca spája s hrou.

 

FotogalériaReferencie


Teambuilding balančné cvičenia

  Balančné cvičenie

 

Balančný tréning má nespočetné množstvo podôb. Je určený pre všetky vekové, hmotnostné i kondičné kategórie. Formou skupinovej hodiny, ktorá Vás hravou formou privedie k pohybu prinesiete do svojho tímu rovnováhu aj zábavu

Viac o programe

teambuiding joga

Joga

 

Na hodine Jogy si okrem blahodárnych základných asán vyskúšate aj dychové cvičenia a meditáciu. Tento zážitok pomáha lepšej koordinácii a sústredenosti i v bežnom pracovnom živote.

Pre viac informácií o možnostiach sa informujte na
eventy@ponteo.sk

firemný bowling tím

 Bowling tím

 

Budujte si svoj tím počas celého roka. Vďaka zvýhodneným prenájmom bowlingových dráh sa môže Váš firemný bowling tím zdokonalovať neustále.

 

Pre viac informácií o možnostiach sa informujte na
eventy@ponteo.sk

teambuilding Zdravý chrbát

Zdravý chrbát

Doprajte svojim kolegom a zamestnancom efektívnu metódu, ktorá prinesie nielen uvoľnenie, zábavu ale aj správne návyky.

Máte správne rozložené pracovisko? Kde máte počítač akú máte stoličku? Čo na to chrbát? Bolí vás krk či ruka?

Pomôžeme vám s týmito otázkami a dáme vám návod ako používať svoje telo pri práci.

Viac o programe

Teambuilding bojové umenie

 Stenka

Stenka je jedinečný druh bojového umenia a systém sebaobrany. Doprajte svojim kolegom a zamestnancom vzrušenie z „bojových hier“, ktoré pripomínajú skôr detskú zábavu. Vo svojej podstate učia, ako ovládať svoje telo, zlepšujú reflexy a psychickú výdrž. Pri tom si precvičia ako sa brániť, chrániť si hlavu, kryť spolubojovníkov a zároveň sa vzájomne koordinovať.

 

Viac o programe

 Ponteo

Pohyb vo forme turnajov, či spoločnej aktivity tím zocelí a zároveň sa postará o príjemné spomienky. Máte radi pohyb no zároveň i wellness? Potrebujete to v tíme rozprúdiť a večer stráviť v nerušenej a uvoľnenej atmosfére?

Ponúkame Vám organizáciu eventov, ktoré toto všetko zaručia počas dvoch dní.

Viac o programe

 

Vykričte svoj stres

yskúšajte unikátny program teambuilding “Radosť sa hnevať” na uvoľnenie stresu a negatívnych emócií tým správnym smerom. Program ponúka unikátne cvičenie, ktoré je zamerané na uvoľnenie stresu a nahromadených emócií, ako sú hnev, agresia a frustrácia. Princípom je akustická a mentálna stimulácia nervových centier, pri ktorom dochádza k uvoľneniu emócií.

Viac o programe

Kongres program  – Masáž

Osviežujúca masáž krčnej chrbtice poteší kolegov hlavne pri celodennom sedení. Naši kvalifikovaní maséri môžu vďaka prenosnej masážnej stoličke masáž vykonať diskrétne v priebehu programu, alebo počas prestávok.

Cena masáže pre 1 osobu:
12 EUR/10 minút.

Program je potrebné rezervovať  vopred na eventy@ponteo.sk

Active relax

Odmeňte svojich zamestnancov kombináciou športových aktivít s príjemným relaxom.Pilates, joga alebo dynamický squashový turnaj  rozprúdi všetky bunky v tele. Masáže, sauna a vírivka na vonkajšej terase pri západe slnka pomôžu telo zregenerovať.  Príjemný večer môže byť korunovaný bowlingom  a vynikajúcim jedlom.

Prehľad športových aktivít

Cena na vyžiadanie na eventy@ponteo.sk


Pripravíme akciu presne podľa vašich predstáv

Radi Vám budeme nápomocný a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte
na tel. čísle +421 2 20 90 90 10
alebo emailom na eventy@ponteo.sk

Rezervácia


Darčekové poukazy

Darujte svojim blízkym zážitok

 
 


Miesto, ktoré vám ostane v srdci.

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.