Masáže

Masáže

Nechajte sa u nás hýčkať a rozmaznávať!

Či už máte špecifické zdravotné problémy, pociťujete následky stresu, nedokážete sa uvoľniť alebo si len chcete príjemne odpočinúť po náročnom dni – Ponteo je na zrelaxovanie tela aj duše to najlepšie miesto. Vychutnajte si kvalitnú masáž od našich kvalifikovaných masérov s fyzioterapeutickým vzdelaním. Doprajte si oddych, načerpajte novú energiu a dovoľte tak svojmu organizmu naštartovať vlastný ozdravujúci proces.

 

Rezervácia

 


 

klasicka masaz

Klasická masáž

Patrí k najefektívnejším masážam, prináša celkové uvoľnenie a podporuje krvný obeh. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať bolestivé a stuhnuté svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

20 min./15 EUR
30 min./19 EUR
60 min./29 EUR

sportova masaz

Športová masáž

 Špeciálne prispôsobená masáž pre športovcov alebo osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Slúži na zvýšenie fyzickej kondície alebo na uvoľnenie po fyzickej záťaži, keďže zotavenie unavených svalov je vďaka tejto masáži oveľa rýchlejšie. Profesionálna športová masáž naladí váš organizmus na maximálny výkon.

20 min./18 EUR

reflexna masaz chodidiel

Reflexná masáž chodidiel

 Ide o masáž reflexných bodov, ktoré sa nachádzajú na chodidlách a spájajú sa s dôležitými orgánmi nášho tela. Masáž spriechodňuje funkcie vnútorných orgánov a harmonizuje organizmus ako celok. Je ideálna ako podporná stimulácia pri špecifických zdravotných problémoch.

30 min./20 EUR
50 min./29,90 EUR

manualna lymfodrenaz

Manuálna lymfodrenáž

 Masážna technika, pri ktorej sa presne definovanými, jemnými a pomalými ťahmi, hmatmi a tlakom pôsobí na povrch tela. Aktivuje sa tým pohyb lymfy v lymfatických cievach, a tie následne odvádzajú lymfu do zberných lymfatických uzlín.

60 min./36 EUR
90 min./40 EUR

bali masaz

Bali masáž

Kombinuje akupresúrne prvky s ďalšími masážnymi technikami, reflexológiou a aromaterapiou. Používajú sa pri nej orientálne esenciálne oleje. Okrem hlbokej relaxácie a oddychu tela, stimuluje zmysly, uľavuje od svalovej bolesti a bolestí kĺbov,  osviežuje, uvoľňuje a dobíja energiou.

60 min./29,90 EUR

masaz tvare

Masáž tváre

Omladzujúca masáž tváre blahodárne pôsobí na pleť a pokožku. Je to najpríjemnejšia a zároveň najúčinnejšia forma prevencie proti starnutiu. Priaznivo pôsobí na psychiku a celý organizmus. Skvelá je pri zaháňaní stresu, únavy, dokáže tiež zmierniť bolesti hlavy.

30 min./20 EUR


Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí. Rodinu, priateľov, susedov, kolegov. Chce to len raz prísť a zažiť.